Automobiliai / Motociklai

Kaip sutaupyti nuomojantis automobilį?

Nors kiekviena automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė teigia, kad jų kaina yra mažiausia, retai tai būna tiesa. Visada atsiranda rinkos žaidėjas, kurio pagrindinė stiprybė yra kaina, todėl verta investuoti dalį savo laiko domintis, kur galima pigiausiai išsinuomoti automobilį.

Aplankykite visų jūsų ieškomame regione veikiančių automobilių nuoma užsiimančių įmonių tinklalapius. Ieškokite, kas turi specialių pasiūlymų, akcijų ir nuolaidų.

Aplankykite grupinių pirkimų svetaines. Dažniausiai tokie tinklalapiai siūlo vieną akciją per dieną. Tikimybė nėra didelė, tačiau gali pavykti gauti didelę nuolaidą šiai paslaugai. Tiesa, jei nerasite jokių su automobilių nuoma susijusių pasiūlymų, verčiau pirkti šią paslaugą tiesiai iš tiekėjo. Atsisakykite turizmo kompanijų ar kitų įmonių tarpininkavimo paslaugų. Visada pigiausia pirkti tiesiai iš paslaugos ar produkto tiekėjo.

automobilių nuoma

Tiesa, tarpininkų puslapiai gali pasitarnauti, kai norite išsinuomoti automobilį, tačiau paieškos svetainės nesiūlo gero varianto. Tuomet tarpininkų svetainėse susiraskite įmonių pavadinimus ir vistiek bandykite susisiekti tiesiogiai su paslaugos tiekėju.

Radę tinkamą variantą susisiekite su automobilių nuoma užsiimančia įmone bent prieš dvi savaites. Yra tikimybė, kad norint išsinuomoti automobilį paskutinę minutę to padaryti negalėsite. Įmonė gali tiesiog neturėti atliekamų automobilių. Kai kurios nuomos kompanijos užsisakant automobilį iš anksto ir iš karto sumokant visą nuomos mokestį gali sumažinti paslaugos kainas net iki 60%. Taip pat užsirezervuojant automobilį laisvai galėsite derėtis dėl mažesnės kainos ir turėsite laiko išsiaiškinti visas nuomos sutarties detales.

Išsiaiškinkite visas draudimo sąlygas. Nuomojantis automobilį verčiau įsigyti draudimo paketą, kuris avarijos atveju padengs ir jūsų padarytą žalą. Tai ypač aktualu, jei vairuosite kitoje šalyje. Nelaimingo atsitikimo atveju ne tik sutaupysite pinigų, bet ir ramiau jausitės. Taip pat niekada negalite įvertinto svetimos šalies vairuotojų vairavimo kultūros.

Būkite pasirengęs susimokėti už automobilio nuomą kreditine kortele. Mokant grynaisiais pinigais įmonė gali paprašyti palikti didelį užstatą. Jis gali siekti net iki kelių šimtų Eurų Vakarų Europos šalyse.

Laiku gražinkite automobilį. Didelės nuomos kompanijos gali būti suplanavusios išnuomoti tą patį automobilį kitam žmogui, todėl dėl vėlavimų gali kilti nesklandumų. Taip pat sutartyje gali būti numatytos baudos už vėlavimą.