c-vairavimo-kategorija
Automobiliai / Motociklai

Kaip tinkamai išsirinkti žiemines padangas?

Visiems sezonams skirtos padangos turi gilesnius griovelius ir specialiai sukurta minkštesnė guma, užtikrinanti geresnį sukibimą su sniegu ir ledu, tačiau dauguma universalių padangų sniegui netinka; Specialios žieminės padangos, dar vadinamos žieminėmis, užtikrina kur kas geresnį sukibimą iškritus sniegui. Visą sezoną padangos yra universalios ir sukurtos dirbti įvairiomis sąlygomis, įskaitant šlapią kelią ir lengvą važiavimą žiemą. Didžioji dauguma naujų transporto priemonių į atstovybes atkeliauja su visasezoninėmis padangomis, nes jos gali gerai važiuoti sausu, šlapiu ar nestipriu sniegu. Bet atminkite, jog norint turėti c vairavimo kategoriją reikia žinoti padangų specifikacijas daug giliau.

 

Našumas

    

Siekiant užtikrinti gerą našumą įvairiomis važiavimo sąlygomis, visasezoninės padangos neišvengiamai turi sumažinti kai kurias maksimalias vasarines ir žiemines padangas, sumažindamos jas visasezoninėmis padangomis. Visiems sezonams skirtos padangos, skirtos dirbti sniege, tinka šiltesnėms šalies vietoms, tačiau žiemos mėnesiais jos nepasiūlys tokio išskirtinio sukibimo ir valdymo kaip vasarinės padangos.

    

Skirtumas tarp vasarinių padangų kietos gumos ir žieminių padangų minkštos gumos gali turėti įtakos sukibimui su sausu oru šaltu oru, nes žieminių padangų protektoriaus raštas tampa panašesnis į įprastų visasezoninių padangų protektoriaus raštą, o tai užtikrina geresnį valdymą. ant sauso asfalto. Šios padangos pagamintos iš specialaus žieminio mišinio, užtikrinančio maksimalų sukibimą su bet kokia tekstūra. Jie pagaminti iš minkštesnės gumos, kuri padeda jūsų padangoms liestis su giliais keliais ir susidoroti su sniego sluoksniu.

 

Sezoninės padangos

    

Nors kai kurios sezoninės padangos turės nedidelį purvo ir sniego simbolį, jos nebus tokios pačios kaip tikros žieminės padangos. Sniegas ir ledas ant sniego ir ledo suteikia sukibimą, kurio reikia saugiai vairuoti, tačiau tai nėra nuostabu. Tačiau didelio našumo žieminės padangos nėra tas pats, kas bedygliuotos padangos ir gali būti naudojamos padams, jei gyvenate mieste ir kasdien nevažinėjate didelių atstumų ir vis tiek norite gerų žieminių padangų, jei jas pamestumėte.

    

Daugelis žmonių neatsisako keturių žieminių padangų ir renkasi dvi priekyje arba gale, priklausomai nuo to, ar jie turi priekinį ar galinį automobilį. Nors jos neatrodo taip įspūdingai, mažesnės padangos paprastai turi aukštesnes šonines sieneles, o tai prisideda prie važiavimo kokybės. Jūsų transporto priemonė gali būti siunčiama su keliais aširačiais.

Žieminės padangos

    

Žieminės padangos, anksčiau vadintos žieminėmis, sukurtos taip, kad užtikrintų maksimalų sukibimą su sniegu ir slidžiomis žiemos sąlygomis, o jų sukibimas tokiose situacijose neprilygsta jokiai kitai padangų kategorijai. Šaltos temperatūros, ledo ir sniego derinys geriausiai veikia su žieminėmis padangomis, kurios yra specialiai sukurtos žiemos sąlygoms.

    

Žieminės padangos, taip pat žinomos kaip žieminės padangos, pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios leidžia joms veikti geriau nei įprastos padangos sniego ir ledo sąlygomis. Dygliuotos žieminės padangos veikia geriau, kai kelyje yra ledo, nei nedygliuotos padangos, tačiau jei ledo mažai, venkite dyglių. Tačiau atminkite, kad jos yra daug garsesnės nei įprastos žieminės padangos (dažnai jau gana triukšmingos) ir gali pažeisti vietinį paviršių.

 

Pabaigai

    

Padangų technologija užtikrina puikų metinį našumą vairuotojams, kurie gyvena vidutinio klimato sąlygomis ir žiemos mėnesiais retai susiduria su dideliais šalčiais, ledu ir sniegu. 

 

Plačiau Kelias.net.