Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Kompiuteriai / internetas,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Žiniasklaida / Leidyba

Kaip žaisti pokerį?

kaip zaisti pokeriTurbūt galvojate kaip žaisti pokerį, kad nuolatos pavyktų laimėti pinigų? Jūs labiausiai turėtumėte įsidėmėti faktą, kad azartiniuose žaidimuose garantuotų laimėjimų nebūna – būna tik sunkus darbas jų siekiant. Norint reguliariai uždirbti pinigų iš pokerio, jums reikia labai daug domėtis visomis pokerio žaidimo subtilybėmis. Žinoma, taisykles išmokti gali kiekvienas ir tai trunka gana neilgai, bet labiausiai mokytis turėtumėte strategijos kūrimo. Kiekvienas žaidėjas turi susikurti savą strategiją, kurios laikymamsis padėtų sumažinti galimų pralaimėjimų skaičių. Daugelis žaidėjų strategiją kuria iškart, nes be jos turbūt niekam nepavyks reguliariai laimėti. Ta strategija reiškia tai, kad ji sudaryta iš elementarių taisyklių, kurias kuriasi patys žaidėjai. Tos taisyklės pažymi kaip žaidėjas turėtų elgtis tam tikrose situacijose žaidimo metu.

Kuriant savas taisykles, dažniausiai prireikia ir specialių programų, nes jos leidžia greičiau suprasti kokie žingsniai žaidimo metu yra atliekami netinkamai. Pavyzdžiui, žinant kokiomis kortomis dažniausiai klystama, galima padaryti išvadas ir elgtis kiek kitaip – tai padėtų išvengti nemalonių situacijų. Žinoma, ne visada pavyks laimėti naudojant savas taisykles, bet jeigu su jomis jums dažniausiai pasiseka, tai vienas kitas pralaimėjimas neturėtų daryti didžiulės įtakos tų taisyklių keitimui – tiesiog kartais gali kažkiek nepasisekti.

Žaidimo metu, dažniausiai reikia sutelkti dėmesį į žaidėjo ėjimus – reikia analizuoti jo veiksmus, jog būtų galima suprasti ką jis turi rankose. Žinoma, čia kalbame apie internetinį pokerį – gyvame galima lengviau nuspėti, nes tada yra matomas ir pats priešininkas, jo emocijos. Internete daug sudėtingiau analizuoti ką turi priešininkas, todėl čia reikia stebėti jo veiksmų intensyvumą bei laiką. Jeigu priešininkas žaibiškai atsako į jūsų kėlimus, galimas atvejis, kad jis kažką turi. Jeigu jis kažkodėl padalinimo metu pradeda žaisti lėtai, galima įtarti, kad jis kažką turi ir siekia jums paspęsti spąstus. Visada reikia kruopščiai analizuoti kiekvieną ėjimą ir padalinimo ypatumus. Jokiu būdu neskubėkite atlikti veiksmų – tai sukels daugiau galvos skausmo priešininkui. Juk pastebėjote, kad internete profesionalai dažniausiai išnaudoja savo laiko limitus? – jiems tai padeda klaidinti varžovus.