Kelionės / Turizmas

Kaip žinoti, kada ir kur būna pigūs bilietai?

Vis daugiau žmonių kelionėms renkasi pigius bilietus. Tai puikus pasirinkimas siekiantiems aplankyti svečias šalis neišleidžiant visų metų biudžeto. Taip pat pigus bilietai labai aktualūs žmonėms, kurie mėgsta atostogauti su visa šeima. Tačiau ne visada aišku, kaip ir kada galima įsigyti bilietų už „nesikandžiojančią“ kainą.

Laikas.

Labai svarbu atsiminti, kad didžiosios šventės yra neabejotinai brangiausių bilietų laikas. Šiuo metu didelė dalis žmonių ne tik trokšta keliauti ir aplankyti dar nematytas vietas. Taip pat tokiu laiku artimųjų rate pabūti ir su šventėmis pasveikinti grįžta į svečias šalis išvykę emigrantai. Taigi, šiuo laiku kelionių bilietų kainos būna ypač pakilusios ir dažniausiai net paskutinės minutės kaina nelabai primena tikrąją paskutinės minutės pasiūlymo kainą.

Pagrindinis faktorius, norint įsigyti pigius bilietus, yra laiko distancija. Kuo ankščiau pirksite bilietus, tuo labiau būsite patenkinti jų kainą. Ne paslaptis, jog bilietus į už beveik pusės metų skrydį galima įsigyti tikrai pigiai.

Šalis.

Nuspręskite, kur tiksliai norite keliauti. Jei manote, kad pigiausiai Jums atsies kelionė į lietuvių numylėtas šalis Angliją ar Airiją, Jūs nevisai teisūs. Šie, jau populiariausiais tapę maršrutai, kartais gali atsieiti brangiau nei kelionę į Paryžių ar Skandinavijos šalis. Bet taip gali atsitikti ne visose avialinijų kompanijose, todėl patartina stebėti bilietų kainas keliose svetainėse.

Kur pirkti?

Vis dažniau pasitaiko progų, kai bilietus kelionėms galima nusipirkti grupinio apsipirkimo svetainėse. Tai puikus pasirinkimas. Jūs ne tik nusipirksite itin pigų bilietą, bet taip pat tai didesnė tikimybė, kad pavyks nusipirkti ir bilietus visai šeimai. Svarbiausia, nepamiršti susižinoti visas pasiūlymo smulkmenas, kadangi tokių bilietų sąlygos dažnai būna ne visiems palankios.