El. Parduotuvės

Kalediniu dovanu idejos

Kalėdos stileivoms

Kalediniu dovanu idejos

Kartais Kalediniu dovanu idejos, jeigu jos gerai parinktos, gali ne tik nuteikti linksmai šventei, bet ir bendrai pagerinti žmonių santykius. Kaip tai įgyvendinama praktikoje? Labai paprastai. Tereikia, kad Kalediniu (arba net bet kurių kitų švenčių progų) dovanu kalnai ir jų pačių idėjos itin gerai atitiktų žmogaus poreikius, skonį, jo interesus. Taigi, šį kartą žarstome patarimus, kokios tiktų Kalediniu dovanu idejos stilingiems žmonėms.

Originalūs papuošalai

Visų pirma, atsižvelgiant į tai, kokios papuošalų idejos jūsų apdovanojamam žmogui patinka labiausiai, galbūt šis žmogus labai mėgsta, kai papuošalai sunkiai svyra ant kaklo, o gal kai maži subtilūs auskariukai vos pastebimai švyti iš ausų spenelių? Kalediniu bus pasisekęs dovanu planas tik tada, jeigu parinksite tokius papuošalus, kokie kitam žmogui iš tiesų bus patrauklūs. Mat, kaip žinome, kartais tai, kas vieniems yra stilius, kitiems yra visai nebe stilius.

Islandiškas megztinis

Šaltą žiemos vakarą kiekvienas norime įsisupti į šiltesnius, jaukius ir gražius drabužius. Žinoma, kad puikios Kalediniu dovanu idejos yra tada, kai nudžiugina žmogų ir padovanoja kažką būtent tokio, ko asmuo tikrai pageidauja. Taigi, šiltas islandinis megztinis kaip tik ir gali tapti tuo dalyku, kurio tikrai labai reikia Jūsų mylimam žmogui. Tai puikūs stilingi raštai – dažnai net ir lietuvišką ornamentiką primenantys zigzagai, neretai – dailūs kažkin kur šuoliuojantys elniai, rogės, Kalėdų senelis.

Tikrai malonios Kalediniu dovanu idejos yra ne tik tokie megztiniai, bet ir jų aksesuarai. Taigi, galimi ir priedai su tomis pačiomis formomis – raštais. Kad ir kas tai bebūtų – panašaus stiliaus kepurė, šalikas ar megzta rankinė.

Priežiūros prekės

Kalediniu dovanu idejus vaikinui, tikrai besirūpinančiam savo stiliumi, gali prasidėti ir nuo paprastų drabužių priežiūros prekių. Tarkime, gražus ir funkcionalus pūkų surinktuvas, cheminio valymo prekęs. O kiek daug visko reikia batų priežiūrai – įvairūs drėgmę išsiurbiantys purškalai, batų tepalas, apsauginiai sluoksniai nuo šalčio ir kt. Kalediniu dovanu idejos vyrams visada atrodys daug elegantiškesnės, galantiškesnės. Na o moterims tai gali būti ir kosmetika kūnui. Kalediniu dovanu idejos draugei visgi neturėtų apsiriboti pigiausia išparduodama kosmetika – geriau stengtis rinktis tai, kas tikrai kokybiška, o prekės ženklas jau pats savaime pakelia produkto vertę.

Odiniai daiktai

Kalediniu dovanu idejos teciui tikriausiai jau šimtus kartų prasidėjo ir baigėsi ties šiltomis vilnonėmis kojinėmis. Tačiau ar tikrai tik tiek tėtis yra vertas? O gal jis nori ir kažko kito, kažko stilingesnio, skoningesnio, žavesnio? Taigi, metas pasitelkti odinių daiktų lentyną į pagalbą. Jeigu tik nesate veganas, kuris aršiai protestuoja prieš bet kokį gyvūnų išnaudojimą, tuomet Jūsų Kalediniu dovanu idejos mamai, tiek bet kam kitam visų pirma gali prasidėti odinėmis pirštinėmis. Jos, kokybiškos ir dailios, garantuos brangaus žmogaus šilumą, nesušals rankos. Be to, kadangi, nepamirškime, dovanas renkame stileivoms, žmogus tikrai įvertins šią stilingą detalę – juk tai yra elegancijos etalonas. Tik paaugliškam stiliui gali netikti odinės pirštinės, tačiau jos, ko gero, irgi gali atsirasti, tačiau spalvotos. Na o bet kuriam subrendusiam žmogui dovanodami dailias odines pirštines, jūs padarysite tikrą šventę.

Taip pat tokių Kalediniu dovanu idejos gali būti ir laikrodžiai. Tiek vyrams, tiek moterims, jie puikiai atrodo, kai yra odinė apyrankė. Jau seniai žinome, kad labiausiai laikrodžiai reikalingi tada, kai jie yra  telefone – technologijų amžius pakeitė mūsų įpročius. Tačiau ir klasikinis variantas žiūrisi puikiai – kaip tik, jis atrodo išskirtinis, labai puošnus, toks, kokio norėtų kiekvienas.