Laisvalaikis / Pomėgiai

Kam aktualus permanentinis makiažas ir priemonės nuo plaukų slinkimo

Moterys savo grožiu visuomet rūpinosi labiau, nei vyrai, tačiau dabar pastebima džiuginanti tendencija, kuomet ir stipriosios lyties atstovai vis dažniau praveria grožio salonų duris. Žinoma, kad, pavyzdžiui, permanentinis makiažas nėra jiems aktualus, tačiau įvairūs gydymo metodai ir priemonės nuo plaukų slinkimo vyrams ypatingai domina.

Kiekvienas iš mūsų trokšta atrodyti gražiai. Vyrams daugiausia problemų sukelia žilstantys plaukai, nuplikimas arba plaukų slinkimas. Kadaise žili plaukai simbolizavo išmintį, tačiau šiuolaikinis vyras tai supranta kitaip, nes kiekvienas iš jų primena apie senatvę, o išlikti jaunam ir gražiam norisi kiekvienam. Šiuo metu apsilankius pas kirpėją galima plaukus nudažyti ir taip paslėpti spalvos pakitimus. Visai kitaip yra kuomet pradeda slinkti plaukai.

Kada tai nutiks negalima pasakyti, nes vyrų plikimas gali prasidėti tiek labai jauname amžiuje, tiek ir vyresniame, tačiau sulaukus trečiojo dešimtmečio net du trečdaliai vyrų pajunta, kad plaukai nuolat silpnėja. Tam, kad atitolinti ar sustabdyti slinkimą galima išbandyti įvairius gydymo metodus ar priemones. Taip pat būtina tinkamai prižiūrėti plaukus.

Permanentinis makiazasMoterims rūpi permanentinis makiažas, odos atjauninimo procedūros, celiulito ar strijų gydymas bei prevencija, o vyrams reikalingos priemonės nuo plaukų slinkimo. Labai svarbu, kad jos būtų kokybiškos ir savo sudėtyje neturėtų kenksmingų medžiagų. Taip pat įtakos turi gyvenimo būdas. Reikia vengti kenksmingų sąlygų, sveikai maitintis ir daugiau ilsėtis. Visa tai turi didelę įtaką plaukų būklei.

Dažnai vyrai galvoja, kad priemonės nuo plaukų slinkimo ar įvairūs jų stiprinimo būdai tinka tik moterims. Tai stereotipas, kurį laikas paneigti. Apsilankykite pas gydytoją ar grožio salone paprašykite, kad jums patartų ką galima naudoti. Serumai, balzamai, kaukės ir aliejai gali padėti sustiprinti plaukus, tačiau dažnai susiduriama su dar rimtesne problema – nuplikimu.

Jam gydyti galima pasitelkti naujausius metodus, pavyzdžiui, mezoterapiją, kuomet į galvos odą sušvirkščiamos specialios medžiagos. Taip pat galima vartoti gydytojo paskirtus receptinius vaistus, kurie blokuoja vyriškuosius hormonus. Jie atsakingi už plaukų slinkimą. Specialistai siūlo ir plaukų transplantaciją, kuomet odos lopinėliai su aktyviais plaukų folikulais perkeliami iš plaukuotos galvos odos vietos į nuplikusias. Nors tai sudėtinga procedūra, tačiau dažniausiai ji pasiteisina.

Grožis ir jo puoselėjimas nėra išskirtinai tik moterų privilegija. Paskutiniu metu vis daugiau vyrų naudojasi medicinos ir grožio specialistų sukurtomis priemonėmis savo grožio kūrimui ir puoselėjimui. Rinkitės kokybiškas priemones ir visuomet atrodysite sveikai, ir gražiai.