Būstas

Kambarinės Gėlės

Kiekvienai moteriai yra įdomu auginti gėles, kitoms tai tampa aistra. Gėlių priežiūra daugeliai moterų yra įaugusi į kraują, tačiau norint tinkamai gėles prižiūrėti, tenka surinkti nemažai informacijos, kaip auginamos gėlės, pavyzdžiui tulpės, orchidėjos ir panašiai.

Kambarinės gėlės įprastai yra auginamos atsižvelgiant į kelis kriterijus. Pirmasis tai būtų apšvietimo, t.y. saulės kiekis, kurį gaus, pavyzdžiui, tulpės, kitas kriterijus, tai iš kokios krypties krenta saulė ant augalo. Pavyzdžiui, jeigu jūsų langai bus į šiaurės pusę, tai gėlės gaus labai mažai šviesos, tuo tarpu kai auginamos kambarinės gėlės tokios, kurios yra tropinės, tai joms reikės saulės iš pietų.

Taigi, domintis gėlių priežiūra, būtų galima akcentuoti rūpinimąsi gėlėmis kai yra išvykstama iš namų. Visi žinome, jog tada kambarinės gėlės reikalaus priežiūros, o kaip laistyti kambarines gėles, kai nesate namuose? Sprendimas šiai problemai jau seniausiai rastas. Norint, jog gėlės, pavyzdžiui, tokios kaip rožės ar orchidėjos, o gal tulpės, būtų pastoviai laistomos, jums pirmiausia reikės susirasti vandens indą. Kai susirasite vandens indą dėl kambarinės gėlės laistymo, tada jums reikės jį užpildyti vandeniu, apversti taip jog vanduo bėgtų į apačią, todėl savaime aišku, jog indas turi būti sandarus.

Apvertus tokį indą aukštyn kojom, teks pragręžti mažą skylutę ir į ją įkišti kuo storesnį pailgos medžiagos gabalą. Kambarinės gėlės bus laistomos pamažu tik tada, jeigu šitoks medžiagos gabalas bus neblogai laidus vandeniui, todėl pasirūpinkite laidžia vandeniui medžiaga.

Taigi, norint jog gėlės augtų prižiūrimai ir tvarkingai, nepamirškite ir kito nemažiau svarbaus dalyko, tai dirvos purenimo. Esant intensyviam augimui, kai kambarinės gėlės vos tik pradeda dygti, arba praeina porą savaičių nuo jų dygimo pradžios, ganėtinai svarbu yra pasirūpinti, jog dirva būtų purenama.