kapiliarų šalinimas lazeriu kaune
Medicina / Sveikata

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Neestetiškas veido raudonis lazeriu pašalinamas labai greitai – rezultatas matomas iškart po procedūros. Efektyvus išsiplėtusių kapiliarų šalinimas Kaune čia: https://www.belladerma.lt/issipletusiu-kapiliaru-salinimas-lazeriu-kaune/

Yra ir kitų dalykų, kurie sukelia psichologinį ir estetinį diskomfortą kaip moterims, moterims, žvaigždutės (telangiektazijos), ir hemangiomos, ir vadinamieji voratinkliniai apgamai – raudonasis kaperalas, renikonilas, tačiau veido nepuošia.

Jie dažnai bando makiažu užmaskuoti raudoną nosį, skruostus, išvagotus smulkiomis kraujagyslėmis, dažnai bando užmaskuoti skruostus, išvagotus mažomis kraujagyslėmis, mano išvaizdos grožiu ir vengia nepažįstamų visuomenių ir žmonių.

Kaip gydyti veido rožinę?

„Šios problemos sprendimas yra daug paprastesnis, patogesnis ir patvaresnis“, – sako klinika belladerma.lt. „Tai yra kraujagyslių pašalinimas specialiu pažangiausiu lazeriu.”

„Belladerma.lt“ naudoja prestižinės kompanijos sukurtą kraujagyslių gydymui skirtą naujausios kartos lazerį Cutera® Excel V+. Tai vienas pažangiausių tokio tipo lazerių. Taip pat jais galima pašalinti ir kojų paviršiuje matomus kapiliarus – kartais sulaukiame tokių pageidavimų tokių pageidavimų, kraujagyslės, kurios sukuria nepatrauklų veido paraudimą, ar jų dariniai.

Procedūros eiga ir specifika

Anot jos, geltonojo diapazono lazerio bangos ilgius labai gerai sugeria melaninas ir hemogle melaninas bei hemoglolo aparatas, skirtas paviršinių kraujagyslių pažeidimams gydyti. Rožinės šalinimas lazeriu, anot gydytojos, nesudėtinga procedūra. Priklausomai nuo koreguojamos veido srities dydžio ar šalinamų kapiliarų skaičiaus, jis naudojamas.

Specialistas antgaliu nukreipia per paciento odą – milimetras po milimetro, pašalindamas kapiliarų perteklių. Visa tai trunka gana trumpai – nuo ​​5 iki 10 min. Jei yra daug išsiplėtusių kapiliarų, rožinės gydymas lazeriu atliekamas per 2-3 procedūras. Pacientų atsiliepimai apie šią procedūrą yra labai geri.

Pasiruošimas procedūroms

Specialaus pasiruošimo procedūrai iš paciento nereikia, o iškart po jos žmogus ne žmogus, tai ne žmogus, tai matyti iš pažiūros – efektas matomas iš karto. „Tiesa, apie mėnesį po procedūros patariame vengti tiesioginių saulės spindulių arba maždaug mėnesį po procedūros vengti tiesioginių saulės spindulių ar net kremų nuo saulės.

Todėl ruduo, žiema ir ankstyvas pavasaris, kai saulės intensyvumas mažas, tinkamiausias metas šalinti kapilą yra kapilono šalinimo metas, saulės intensyvumas mažas, sako „Belladerma.lt.

Procedūra neturi šalutinio poveikio, pašalinus paviršinius kapiliarus (o veide jų yra tūkstančiai), kraujotaka nesutrinka. Nepaisant to, reikia pripažinti, kad yra viena pasekmė: žmogaus veidas po šios procistapiros… Toks, koks turi būti, ir tokį, kokį norime matyti. Ir tai yra geriausias įmanomas rezultatas.

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Raudona nosis, smulkiais kapiliarais išvagoti skruostai – psichologinio ir estetinio nešvarumų, smulkių kapiliarų išvagoti skruostai tiek vyrams, tiek moterims priežastis. Pasak specialistų ir pačių pacientų, kapiliarų šalinimas lazeriu yra moderni, saugi ir efektyvi technika.

Estetinės medicinos klinikos „belladerma.lt“ specialistai pasakoja, kaip gydyti kapiliarus naujausios kartos lazeriu Cutera® Excel V+.

Lazerinės procedūros su Cutera® Excel V+ lazeriu

Vienas veiksmingiausių šios problemos sprendimo būdų – lazerinės procedūros su Cutera® Excel V+ lazeriu. Excel V+ naujausios kartos lazeris užtikrina galią, tikslumą ir našumą, kad būtų galima saugiai ir efektyviai gydyti įvairius kraujagyslinius darinius. Cutera Excel V+ yra vienas pažangiausių kraujagyslinių lazerių rinkoje. Lazeris veikia dviem kliniškai patvirtintais lazerio bangos ilgiais – 1064 nm ir 532 nm, todėl pasitelkus šį lazerį galima išspręsti daugybę odos problemų.

Kraujagyslių šalinimas lazeriu – tai nesudėtinga paviršinių kraujagyslinių kraujagyslių gydymo procedūra, kurios metu oda nuosekliai apdorojama lazerio galvute (jei koreguotos koreguotos koreguotos odos plotas iš eilės yra dvi galvutės).

Milimetras po milimetro išsiplėtusių veido kapiliarų šalinimas trunka iki 10 min. apie 30 min. Jei veide yra daug išsiplėtusių kapiliarų, gydymui gali prireikti 2-3 procedūrų.

Informacijos šaltinis: https://www.belladerma.lt