Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Medicina / Sveikata,  Pirkiniai / Paslaugos

Karpų šalinimas

karpu salinimasAnkstesniais laikais su turimomis karpomis dauguma žmonių turėdavo susitaikyti arba privalėdavo imtis įvairių medicininių procedūrų poliklinikose – jos būdavo pašalinamos chirurginiu būdu tik labai rimtais atvejais. Tačiau, dabar technologijos medicinos srityje yra pažengusios tiek, jog beveik kiekvienoje grožio klinikoje galima pasinaudoti karpų šalinimo procedūra už nedidelį mokestį. Kainos išties yra ganėtinai mažos. Tiesa, specialistai pastebi, kad karpų naikinimą reikėtų atlikti tik esant būtinybei – kai kurios tiesiog nėra labai pastebimos ir neskausmingos, o taip pat jos niekaip nekenkia kitiems asmenims ar tiesiog tam pačiam žmogui. Karpos yra skirstomos į kelias kategorijas.

Kai kurias karpas žmonės mėgsta supainioti su paprastomis nuospaudomis. Tai dažniausiai būna padų srityje. Tokios karpos įprastai gali būti pašalinamos lazerinėmis technologijomis. Bet aišku, jums būtina apsilankyti pas specialistą, nes kaip minėjome – galima jas supainioti su nuospaudomis. Nuospaudos yra gydomos tiek medikamentais, tiek ir paprastais būdais – yra specialių pleistrų, kurie neretai visiškai pašalina nuospaudą. Jeigu jūs ant karpos dėsite tokius pleistrus, tai jūs galite kaip reikiant nukentėti – karpą taps dar labiau skausminga, o neretais atvejais gali atsirasti ir kraujavimas. Tada galimas ir kraujo užkrėtimas. Štai kodėl geriausia būtų apsilankyti pas specialistą, jos šis nustatytų ar tikrai turite karpą ar ne. Kaip jos atrodo ant padų galite sužinoti ir pasidomėjus internete.

Karpos dažniausiai pašalinamos sėkmingai, tačiau viskas priklauso nuo viruso. Grybelinis virusas iššaukia karpų atsiradimą, todėl kartais po procedūros karpa gali savaime atsirasti kitoje vietoje, o dėl to neturėtumėte kaltinti specialistų, kurie atliko karpos šalinimo procedūrą.

Privačiose klinikose karpų šalinimas atliekamas ganėtinai greitai, bet aišku – procedūra gali užtrukti, jeigu karpa yra didelė, skausminga, o taip pat daug ką lemia ir jos rūšis. Po procedūros dažniausiai siūloma prižiūrėti tą vietą – tepti specialiu tepalu, kurį išrašo gydytojas. Kartais buvusios karpos vietoje atsiranda ir šašas, todėl neturėtumėte iškart tikėtis greitų rezultatų. Tai panašu į apgamų šalinimą – turi praeiti šiek tiek laiko.

Tokiomis procedūromis, be abejo, turėtumėte pasinaudoti privačiose klinikose, kurios yra laikomos geriausiomis.