Paskolos,  Verslas / Ekonomika

Kas gali gauti paskolą internetu?

Norint pasiskolinti internetu reikia žinoti keletą svarbiausių niuansų, kuriuos turi atitikti asmuo prašantis paskolos ar kredito. Gauti finansavimą paprastai gali kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis arba asmuo turintis nuolatinį leidimą gyventi ir dirbti Lietuvoje. Tie kas ieško didesnės sumos, tikriausiai susidurs su įmonių teikiančių kreditus reikalavimu – įkeisti turtą. Ne tik bankai prašo užstato, bet greitas paskolas internetu suteikiančios bendrovės. Tiesa tai paprastai galioja sumoms didesnėms nei 10000 litų. Smulkiųjų paskolų bendrovės paprastai reikalauja automobilio, o komerciniai bankai nekilnojamojo turto. Abiem atvėjais kredito gavėjas ir toliau gali naudotis jam priklausančiu turtu. Įkeistas daiktas/turtas pereina kreditoriui tik tuo atveju jei skolininkas nevygdo savo sutartinių įsipareigojimų.

100Dažnai įmonės nusistato savo vidaus taisyklęs kam suteikti kreditus. Todėl žemiau pateikiama tik orentacinius patarimus apie tai ko reikia norint gauti paskolą internetu:

  • Pilnametystė – Gauti kreditą gali pilnamečiai asmenys, kurie yra veiksnūs bei gali atsakyti už savo veiksmus.
  • Vieta – Lietuvos greitųjų kreditų asociacijai priklausančios įmonės neteikia kreditų viešo maitinimo įstaigose bei lošimo vietose.
  • Nuolatinės pajamos. Norint gauti kreditą reikia turėti nuolatines pajamas. Tai gali būti darbo užmokestis, socialinės išmokas ar autorinei honorarai.
  • Kredito istorija. Prieš išduodant paskolą paprastai yra atliekamas užklausimas creditinfo informacinę sistemą, tam, kad sužinoti ar paskolos prašantis asmuo neturi pradelstų finansinių įsipareigojimų. Jei yra nustatoma, kad yra pradelstų įsiskolinimu – paskola nebūna suteikiama.
  • Banko sąskaita. Užpildžius kredito prašymą interneto svetainėje yra reikalaujama nurodyti ir banko sąskaitą. Iš šios sąskaitos pareiškėjas turi pervesti vieno cento dydžio sumą į kredito davėjo sąskaitą. Taigi Jūs savo asmeninėje sąskaitoje dar privalote turėti nors vieną centą bei tiek kiek kainuoja banko pavedimas.

Reikalavimai krediui gauti gali kisti priklausomai nuo tvarkos pagal kurią įmonė išduoda paskas. Bendros ir dažniausiai sutinkamos taisyklės yra tos kurias išvardinome aukščiau. Kai kurios bendrovės reikalauja, kad asmenys būtų nejausnesni kaip dvidešimt vienų metų ir nevyresni nei šešiasdešimt. Nepamirškite, kad visas paskolas bei kreditus reikės grąžinti, todėl skolinkitės tik realiai įvertine savo finansines galimybes. Taip pat pravartu prieš skolinantis susipažinti su sutarties sąlygomis išsamiau.