Laisvalaikis / Pomėgiai

Kas geriau: saldainių žaidimai Facebook’e ar pokeris internete?

Dažniausiai girdime, kad pokeris, lažybos ar kiti azartiniai lošimai yra didelis blogis, tuo tarpu apie žaidimus Facebook tik užsimenama, tačiau apie jų žalą daug nekalbama. Visgi, tiek pokeris internete, tiek ir šie nekalti ir iš pirmo žvilgsnio nemokami Facebook žaidimai yra tokie laisvalaikio būdai, kurie sukelia priklausomybę ir finansinę riziką.

Prieš keletą metų vienas jaunuolis (pilnametis) žaisdamas vieną iš populiariųjų KING kompanijos kurtų Facebook žaidimų iššvaistė visas savo santaupas bei ištuštino savo merginos kredito kortelę, kad galėtų prisipirkti įvairių bonusų, pagalbų ir kitų virtualių niekučių. Akivaizdu, kad siekdami praeiti sunkiai įveikiamą lygį kai kurie žmonės ryžtasi investuoti, o nepasisekus skiria dar ir dar lėšų, kol galų gale aplenkia savo socialinio tinklo draugus.

Tuo tarpu pokeris internetu yra ne tik galimos išlaidos, tačiau ir šansas kažkiek laimėti. Nors ne kiekvienam pasiseka pokerio žaidime išlošti daug pinigų, tikimybė gauti kokios nors naudos žaidžiant pokerį yra kur kas didesnė nei gaištant laiką ir išleidžiant pinigus socialinių tinklų žaidimams.

Siekiant sumažinti riziką pokeryje galimą žaisti tik nemokamus turnyrus, kuriuose pasiekus prizines vietas (jų būna nuo vienos iki kelių šimtų ar net tūkstančių) gaunami realūs pinigai. Taigi, taip be jokių įnašų galima laimėti bent šiek tiek pinigų. Visgi tenka pripažinti, kad daugelis kambarių, kuriuose žaidžiamas pokeris internetu, siūlo įvairias privilegijas tiems, kurie yra padarę nors vieną įnašą (depozitą) ir riboja galimybes įnašo nedarantiems.

Neturintys ką veikti turėtų pamėginti žaisti pokerį, išmokti jo taisykles – tai kur kas naudingiau ir įdomiau nei daugeliui įprasti socialinių tinklų žaidimai ar beprasmis vaizdelių peržvelgimas, tačiau vertėtų suprasti, kad ir azartiniai lošimai tinka ne kiekvienam, ypač kai įvairiais būdais pokerio kambariai bando suvilioti Jus padaryti pirmąjį įnašą.