Verslas / Ekonomika

Kas yra būdinga saugiai krovinių ir transporto biržai?

© IckeT - Fotolia.com

Internetinės krovinių biržos tapo nepakeičiamu įrankiu kasdieniame planavime. Čia naudotojai siūlo krovinius, kuriems pervežti neturi transporto ir vežėjai gali optimizuoti savo autoparko galimybes, kad galėtų išvengianti tuščių reisų.  Tarp, šiuo metu visoje Europoje tarp esamų daugiau nei 100 pirkimo – pardavimo platformų yra labai sudėtinga įžvelgti tikrąją padėtį.  Tačiau, prieš pasirenkant krovinių ir transporto biržą verta palyginti keletą aspektų, kaip kad pavyzdžiui: pasiūlymų kiekis, ar ši programa patogi naudotis, aptarnavimo kokybę. Kita medalio pusė į kurią ypač turėtų atkreipti dėmesį vartotojai, tai atitinkami saugumo standartai.

Aiškios taisyklės suteikia pasitikėjimo jausmą
Kadangi šiose platformose dalinamasi konfidencialia informacija ir duomenimis, tie kurie dirba transporto versle ir naudojasi krovinių ir transporto biržų paslaugomis turėtų tai daryti ypatingai atsargiai. Tačiau kokie kriterijai apibūdina saugią krovinių ir transporto biržą? Puikus aukštų saugumo standartų pavyzdys, tai Europoje pirmaujanti krovinių ir transporto birža TC Truck&Cargo®. Visos susidomėjusios įmonės, pirmiausiai turi praeiti daugiapakopį patikrinimą. Nors jeigu prieiga ir buvo suteikta, ji yra stebima ir toliau.  Anomalijos atsirandančios naudotojų veiksmuose, filtruojamos naudojant sudėtingus algoritmus. „Pradinio patikrinimo neužtenka. Pastovus ryšys tarp vartotojų ir mūsų klientų aptarnavimo komandų leidžia mums būti šalia įvykių ir greitai bei individualiai reaguoti į bet kokius pokyčius – ir tai nėra tas atvejis, kuri išspręstų reitingų/įvertinimų sistema „, pabrėžia, TimoCom vyriausiasis atstovas Marcel Frings

Prieiga tik prisijungti teisę turintiems naudotojams
IT apsauga tai pagrindas. Priešingai nei tai yra daroma kitur, TimoCom neprašo įvesti slaptažodžių, bet individualiai suteikia apsaugos raktą atpažinimui. „TC Login pašalina riziką šnipinėti vartotojo vardą ir slaptažodį. O tai ypač sudėtinga nepagedaujamiems asmenims”, aiškina Marco Haack, IT infrastruktūros ir aptarnavimo skyriaus direktorius, „Prie programos galima prieiti tik vienu būdu, per autorizuotą kompiuterį – ir ne kitaip.” Nuo to laiko, kai prieš 15 metų Vokietijos programinės įrangos įmonė įsikūrė, ji nuolatos plečiasi. Tam, kad atitikti daugiau kaip 85 000 vartotojų lūkesčius, TimoCom tolygiai investuoja į technologijas, žmogiškuosius išteklius ir plėtrą. Papildomai apsaugai, IT paslaugų teikėja sukūrė atskirą, nepriklausomą duomenų centrą ir bendradarbiauja su keletu interneto paslaugų teikėjų.

Daugiau darbuotojų, geresnis saugumas
Platus darbuotojų paskirstymas, klientų aptarnavimo ir saugumo skyriuose yra taip pat svarbūs kaip ir techninė apsauga. Šiandien pas mus dirba daugiau kaip 60 profesionalių darbuotojų.

„Mes veikiame ne tik Vokietijoje, bet visoje Europoje.  Būtent todėl mes siūlome naudotojus aptarnauti Jų gimtąja kalba. Tam taip pat reikalinga darbo jėga, kurios dėka atliekame tikslius patikrinimus be jokio laiko spaudimo. Ypač reikalauja daug pajėgų, mūsų naujoji TimoCom Identify paslauga. Čia mes padedame savo klientams patikrinti būsimus verslo partnerius „, aiškina Frings.

Kitas išskirtinis bruožas yra TimoCom priklausantis skolų išieškojimo skyrius. 2011 sėkmingai užbaigta 88% visų bylų, todėl buvo galima išvengti teisminių procesų. Kadangi saugumas yra pagrindinė sritis, krovinių biržos operatorius taip pat glaudžiai bendradarbiauja su saugumo paslaugas teikiančiais ekspertais, kaip kad tarptautine draudimo brokerių kompanija Schunck. Sąrašus patikrinimui ir patarimus, kaip bendradarbiavimo rezultatą, galite parsisiųsti apsilankę mūsų interneto puslapyje ir užsukę į skiltį „Saugumas”.

Kas galiausiai apibūdina saugią krovinių ir transporto biržą? Tai ne tik didžiausios galimos saugumo priemonės bet taip pat ir nuolatinis stebėjimas ir tolimesnė plėtra. Kaip dažnai ir nutinka, suabejoję jie vėl sugrįžta pas rinkos lyderį. Kadangi patirtis sukuria pasitikėjimo jausmą.