Paskolos

Kas yra nemokamas kreditas?

Kas yra nemokamas kreditas? Tai dažnai yra sudaroma akcija pinigus skolinančių žmonių. Jie dažniausiai daro tokias, pavadinkime akcijas, kad prisiviliotų naujų klientų, juk toks viliojantis pasiūlymas, kai jums gali būti suteikta paskola be jokių palūkanų. Neretai nemokama paskola gali būti suteikta tiems klientams, kurie iki tol nebuvo naudojęsi kreditoriaus paslaugomis. To kreditoriaus, kuris ir suteikia galimybes naudotis nemokama paskola. Nemažai greitųjų paskolų teikiančių bendrovių jums gali pasiūlyti nemokamą paskolą iki kelių šimtų ar net kelių tųkstančių litų. Dažniausiai laikotarpis, kuriam paskola yra suteikiama, priklauso nuo skolinimosi sumos.

Jeigu norite gauti šios rūšies kreditą jums reikės patvirtinti savo tapatybę tos greituosius kreditus teikiančios kompanijos tinklapyje. Tai yra padaroma kai užpildote jų reikalaujamą registracijos anketą. Taip pat turite išsiųsti pavyzdžiui 1 litą į greituosius kreditus teikiančios kompanijos sąskaitą. Taip jūs įrodote, kad sąskaitą, į kurią jums bus pervesta nemokamas kreditas, yra tikrai jūsų, ir nekils jokių keblumų. Taip apsisaugoma nuo įvairiausių sukčiavimo atvejų. tačiau praktika parodė, kad sukčiai sugeba apeiti ir šitokias apsaugos priemones, ir neretai žmonės lieka vistiek apgauti. Todėl nepatartina aklai pasitikėti greituosius kreditus teikiančiomis kompanijomis, ir geriau neviešinti savo duomenų.

Šį kreditą galite gauti ne tik internetu, bet ir kokio nors banko padalinyje, ar kokios pavyzdžiui, kredito unijos įstaigoje. Tačiau visi kreditoriai, kaip ir bankai, ar unijos jums siūlo vis kitokias sąlygas. Taip yra todėl, kad visi tarpusavyje konkuruoja. Taip atsiranda ir akcijos. Dažnai akcijos būna taikomos tik saviems klientams. Taip vartotojai yra raginami jog jie pereitų į vieną ar kitą banką. Nes kai kuriuose bankuose jūs turite būti klientas, t.y. atsidaręs tame banke savo sąskaitą, savo vardu. Nes bankai nenori skolinti kituose bankuose turintiems savas sąskaitas vartotojams. Todėl geriau prieš domintis paskola, ir imant jį, pasižiūrėti internete bei pastudijuoti sąlygas, kurias bankai ar greituosius kreditus teikiančios kompanijos siūlo.