El. Parduotuvės,  Įvairenybės,  Medicina / Sveikata,  Pirkiniai / Paslaugos

Kas yra sekso prekės?

Sekso prekės gali būti įdomus būdas paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, nesvarbu naudosite juos vienas ar kartu su partneriu. Yra daug klaidingų nuomonių, kad sekso žaislus naudoja tik tie žmonės, kurie nori likti abstinentais, šiuo metu neturi seksualinio partnerio arba kad jie paplitę tik tarp gėjų ir lesbiečių. Tiesa ta, kad sekso prekėmis naudojasi visų tipų žmonės. Kai kurie renkate jass naudoti vieni,  taikyti partneriui arba naudoti sau, kai partneris yra šalia. Kad ir ką pasirinksite, svarbu suprasti, kaip geriausia valyti žaislus ir kaip save apsaugoti nuo LPL, jei sekso žaisliukais norite pasidalinti.

Erotiniai žaislai gali būti labai įvairūs, nuo objektų, kurie kutena ir vibruoja iki įvairių produktų, kurie dedami į makštį ar išangę. Kai kurie sekso žaislai turi būti naudojami atsargiai, o kiti yra naudojami su dominavimu ir paklusnumu susijusio seksualinio akto metu pavyzdžiui, antrankiai, botagėliai, raištis akims. Sekso žaislų pavyzdžiai apima vibratorius, plunksnas, dildo, diržus, analinius kaiščius, penio žiedus ir analinius rutuliukus.

Kaip įvesti sekso žaisliuką į santykius?

Kartais seksualinius troškimus išsakyti partneriui gali būti labai sunku, ypač kai norite į lytinius santykius įvesti kažką naujo. Kai kurie žmonės gali jausti grėsmę minčiai apie sekso žaislų įtraukimą į seksualinį gyvenimą arba jie turi stereotipus apie tai, kas sekso žaislais naudojasi. Sąžiningumas ir atviras bendravimas yra geriausia kalbėjimo apie sekso žaislus strategija. Jūsų partneris turi suprasti, ko jūs norite, ką norėtumėte išmėginti ir kaip gerbsite jo ribas siekdami, kad sekso žaislai būtų sveika ir maloni jūsų santykių dalis.

Koks geriausias būdas naudoti sekso prekes?

Nesvarbu, kokius sekso žaislus ketinate naudoti arba kaip tai ruošiatės daryti, yra keletas dalykų, kurių reikia nepamiršti, kad patirtis būtų maloni ir padėtų apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų.

• Prieš naudodami žaislą patikrinkite, ar jis nepažeistas, t.y. neturi siūlių, įtrūkimų ar pan.

• Lubrikantų naudojimas yra puikus būdas, kuris padidina malonumą ir sekso žaislų saugumą. Paklauskite pardavėjo, kuris lubrikantas geriausiai tiks jūsų žaislui arba sekite žaislo instrukcijas. Pavyzdžiui, silikono lubrikantai po kurio laiko pažeidžia silikoninį žaislą. Aromatiniai lubrikantai gali sukelti moterims mielinę infekciją, nes cukrus gali sutrikdyti makšties pH pusiausvyrą. Aliejaus pagrindo lubrikantai pažeis latekso prezervatyvą ir dantų užtvankas, todėl padidins LPI riziką.

• Jei sekso žaislu dalijatės, pavyzdžiui, falo imitatoriais, analiniais kaiščiais, vibratoriais, naudokite prezervatyvus ir dantų užtvankas, kurios padės išvengti LPL plitimo. Jei susikeičiate žaislu su kitu asmeniu, būtinai pakeiskite prezervatyvą ar dantų užtvanką. Atminkite, kad norint nuo žaislo veiksmingai pašalinti LPI bakterijas ar virusus, muilo neužtenka.

• Nedėkite sekso žaislo į burną arba makštį, jei išangėje jis buvo naudojamas be prezervatyvo arba nebuvo nuplautas. Tai gali paskatinti bakterijų ir virusų plitimą bei sukelti šlapimo takų (moterims) ar žarnyno infekciją.

• Jei skauda, ​​sustokite! Jei naudojate žaislus su seksualiniu partneriu, pirma pajuskite pasitikėjimą vienas kitu. Jei norite pabandyti dar kartą, atsipalaiduokite ir, jei reikia, papildomai pridėkite lubrikanto.

Koks geriausias būdas valyti sekso žaislus?

Tinkamas sekso prekių valymas yra svarbus siekiant išvengti bakterinės infekcijos ar lytiniu būdu plintančių ligų perdavimo. Nors kai kurios LPI miršta vos tik išdžiūsta skystis, kuriame jos gyvena, kitos (pvz., hepatitas ir niežai) gali kelias savaites ar net mėnesius gyventi už kūno ribų. Jei norite išvengti nėštumo, svarbu nuo naudojamo sekso žaislo pašalinti spermą, ypač jei ketinate jį naudoti šalia makšties arba makštyje. Svarbu atidžiai laikytis sekso žaislo valymo instrukcijos. Jei manote, kad tinkamas žaislo valymas atims pernelyg daug laiko, galvokite apie naujo žaislo pirkimą.

Žaislų priežiūrai būtina pašalinti bet kokias baterijas. Elektrinių komponentų niekada nemerkite į vandenį. Elektrinių žaislų valymui naudokite drėgną, muiluotą skudurėlį, pageidautina kad tai būtų antibakterinis muilas. Žaislus laikykite dėžėje ar maišelyje (taip jie liks švarūs) ir vėsioje, sausoje vietoje.

Ne porėtų medžiagų valymas: stiklo, nerūdijančio plieno, kieto plastiko ir silikono

• Stiklas: Stiklo žaislus plaukite muilu ir vandeniu. Pirekso žaislus galite plauti indaplovėje. Saugokite nuo aukštos temperatūros.

• Nerūdijantis plienas: Jei pritvirtintas prie elektrinių dalių, naudokite šiltą muiluotą vandenį, nesušlapinkite elektrinių komponentų. Jei elektros komponentų nėra, turite 3 galimybes: 10 minučių virinkite arba panardinkite baliklio-vandens tirpale (santykis 50:50), arba dėkite į indaplovę.

• Kietasis plastikas: Valykite antibakteriniu muilu ir vandeniu. Virinti negalima.

• Silikonas: Galite rinktis iš 3 valymo variantų. Virinkite 5-10 minučių, dėkite į indaplovę (viršutinėje lentynoje) arba nuplaukite antibakteriniu muilu ir šiltu vandeniu. Silikoninių vibratorių virinti negalima, nes sugadinsite vibratoriaus mechanizmą.

Porėtų medžiagų valymas: gumos, vinilo, cyberskin, nailono ir odos

• Guma: Guma yra akyta ir sunkiai išvaloma. Be to, jų sudėtis ne visada žinoma ir joje gali būti ftalatų, cheminių medžiagų, kurios buvo įrodytos, kaip žalingos sveikatai. Dėl šių priežasčių, su šiais žaislais rekomenduojama naudoti prezervatyvus.

Cyberskin ir vinilas: Cyberskin yra minkštas ir akytas, dažnai naudojamas dildos gamyboje. Cyberskin ir vinilo žaislus plaukite tik šiltu vandeniu. Sausai išdžiovinkite ir pabarstykite kukurūzų krakmolu, kad apsaugotumėte nuo lipnumo.

• Nailonas: Nailono diržai ir žaislai gali būti skalbiami mašina ar rankomis su švelniu antibakteriniu muilu.

• Oda: odos gaminius valykite drėgnu, muiluotu skudurėliu arba odos valikliu. Odos nemirkykite. Po valymo, žaislą atgaivinkite naudodami specialų kondicionierių odai.