Medicina / Sveikata

Kas žinotina apie dantų implantus

Dantu implanatai
Dantu implanatai

Kas jau kas, bet dantu implantai tikrai nėra paprastas dalykas. Tam, kad būtų sukurti tokie dantu priedai, kaip implantai, mokslininkai turėjo gerokai paplušėti savo studijose. Juk, pagalvokite, implantai visuomet yra svetimkūniai, kurių tikslas – apsimesti tikra kūno dalimi, susidraugauti su visu organizmu, ir dar susikalbėti su baltaisiais kraujo kūneliais taip, kad šie tavęs nesuėstų. Taigi, nelengva būti dantu implantu. O ar lengva būti pacientu, kuriam įdedami dantu implantai? Štai keletas dalykų, kuriuos derėtų žinoti kiekvienam, kuriam netrukus bus dedami dantu implantai:

  • Nelaukite, kol dantys taps tokios blogos būklės, kad burnoje išvis nieko neliks. Jeigu jūsų dantys genda, jeigu jie iškrito, jeigu yra kažkoks uždegimas, gali būti, kad suirti pradeda ir kitokia kaulinė dalis, tarkime, žandikaulio kaulas. Tam, kad būtų įdedami dantu implantai, turi būti tvirtas žandikaulio kaulas. Tad geriau jau nelaukti, kol ir jam iškils grėsmė. Žinoma, šiuolaikinės technologijos geba prisukti implantą ir prie skruostikaulio, tačiau pagalvokite, kiek daug santechnikos tuomet atsiras jūsų galvoje. Be to, ir dantu implantai kainos aspektu jums bus malonesni, kai nereikės tiek daug prie jų vargo.
  • Pirmojo vizito metu, nesitikėkite, kad jums iškart bus sudedami dantu implantai Panevezyje ar kur jūs bebūtumėte. Šio susitikimo metu, gydytojas tik įvertins jūsų dantų būklę, pateiks variantus, ką jis gali jums pasiūlyti. Štai kaip tik šio vizito metu, kai bus aptarinėjama, kaip dedami dantu implantai Kaune, jūs tarsi susitarsite dėl procedūros plano, susiskirstysite jį etapais. Kalbėkitės apie datas, raskite sprendimą, kada jums geriausia yra atlikti vieną ar kitą procedūrą, pagalvokite apie darbą, kokiu metu galėsite išeiti dienai ar kelioms nedarbingumo atostogų. Taip pat, reikia pažymėti, kad dantu implantai Klaipedoje yra ne pigus malonumas. Ilgaamžiškumu jie pralenkia tokius variantus kaip dantų tiltas, ir tai svarbiausia, tačiau šiai investicijai jau pirmą kartą reikės sumokėti daugiau negu trumpalaikiam tiltui, todėl iškart, per pirmą susitikimą aptarkite ir būsimą kainą. Tegul jums nebūna netikėtumų ir staigmenų dėl kainos – iš karto nuspręskite, kokia ji turi būti.
  • Kai prasidės gydymas, nepriklausomai nuo to, ar tai bus dantu implantai Siauliuose, ar tai būtų dantu implantai Vilniuje, jums turės būti atliekami įvairūs tyrimai. Reikės patikrinti, ar nesergate įvairiomis ligomis, kaip organizmas reaguoja į tam tikras medžiagas ir pan. Taip siekiama apsisaugoti nuo netikėtumų, iš anksto užbėgti nesėkmei už akių. Jeigu viskas bus gerai, visi tyrimų rezultatai bus geri, tuomet jau kitą kartą galbūt bus prieinama prie implantavimo procedūros.
  • Gijimo periodas iš dalies priklausys ir nuo pačių implantų kokybės. Galite paieškoti, kokie geriausi dantu implantai, „Supermama“ jums gal net ir atsakys. Bet apskritai, vertėtų pasidomėti ir pasauline praktika. Renkantis implantą, svarbu, kad jis turėtų tokių savybių, jog galėtų ne traukti, o stumti vandenį, taip pat – greitai ir stabiliai prisiauginti kaulinį audinį. Dažniausiai, kada implantas yra geras, kokybiškas, sertifikuotas, ištirtas patikimų mokslininkų, tai ir gijimo procesas truks greičiau.
  • Nesvarbu, ar dantu implantai Marijampoleje bus suteikiami, ar sostinėje, tačiau jų žinomas vardas bus žinomas visur. Tai reiškia, kad jeigu jūs pasirinksite pasaulyje pripažintus, žinomus implantus, o vėliau bus kokių nors gedimų, tarkime, keliaujant, tai bet kurioje pasaulio vietoje jums galės būti suteikiama reikalinga odontologų pagalba.