Pirkiniai / Paslaugos

Katilai

Taigi, jūs turbūt galvojate, kaip išvengti problemų su šildymu, kadangi pastaruoju metu jis vis brangsta? Dabar yra įvairių variantų, kurie jums tikrai gali padėti, norint išvengti daugybės pinigų iššvaistymo, tačiau užtikrinti ne ką blogesnį šildymą namuose.

Dujiniai katilai – vienas iš naujesnių aparatų, tikrai padėsiančių jūsų namus apšildyti puikiai. Dujiniai katilai pastaruoju metu pasižymi tuo, kad sunaudoja kur kas mažiau kuro, o efektas pasiekemas buna ženkliai geresnis. Negana to, naujausi katilai yra ir automatiškai reguliuojami – juose yra instaliuoti vadinamieji termoreguliatoriai – tai tokie maži aparatai, kurie pagal jūsų poreikius gali reguliuoti viso šildymo namuose paskirstymą. Ar jums vis dar kyla klausimas, kodėl naujosios kartos katilai yra pranašesni už senuosius? Yra tikrai nemažai priežasčių. Pavyzdžiui, termofikatas praeina per didesnius šilumokaičius nei senesnio modelio katiluose, todėl jei termoreguliatoriuje nustatote tam tikrus parametrus, galite neabejoti, kad šildymas bus paskirstytas kaip jums reikia. Kadangi termofikatas paduodamas tik ten kur reikia, automatinio termoreguliatoriaus prižiūrimus radiatorius ar šildomų grindų vietas. Turbūt verta paminėti ir tai, kad kuo mažiau katilas sunaudoja kuro ir kuom geriau termoreguliatorius kruopščiau reguliuoja oro temperatūrą namuose, tuo mažiau papildomų sąnaudų reikia, todėl taip galite sutaupyti net iki keturiasdešimties procentų visos šildymo kainos.

Vandens pašildymui naudojami vandens šildytuvai, kurie užtikrina, kad vandens šildymas jūsų namuose būtų efektyvus. Šie aparatai pasižymi tuo, kad gali įšildyti labai greitai, o ir sąnaudų daug neišeikvoja. Šiuo metu rinkoje yra tikrai nemažai akcijų būtent vandens šildytuvams, todėl paskubėkite ir pasirūpinkite savo vandens šildymu jūsų namuose.