Automobiliai / Motociklai

Kebulo remontas Vilniuje

Kėbulo remontas? Misija įmanoma Vilniuje

Po nelaimingo atsitikimo kelyje dažniausiai seka varginančios paieškos mašinų remonto specialistų. Panašiai nutiko ir poniai Linai. Pašalus kelio dangai, ryte važiuodama ponia Lina sankryžoje nespėjo sustabdyti automobilio, įsijungus raudonam žibinto signalui ir atsitrenkė į priešais sustojusį automobilį. Kebulo remontas Vilniuje jau garantuotas, ― pamanė ponia Lina, kuomet į jos automobilio galą įčiuožė kitas nelaimėlis. Kadangi moteris yra ne vilnietė, turėjo greitai rasti automobilio kebulo specialistus Vilniuje. Ieškoti jai pasisiūlė iškviestos specialiosios tarnybos, kurios turėjo padėti jai nutempti sudaužytą automobilį nuo gatvės.

Istorijos pradžia plačiais keliais

Poniai Linai buvo pasiūlyta daugybė įmonių, kurioms būtų įdomus automobiliu kebulo remontas Vilniuje. Tačiau pirmiausia reikia susitarti, kuri įmonė tai atliks už mažesnę kainą. Atsirado keletas nuleidžiančių kainą, kita įmonė kaip tik turėjo akcijų paketą, kuomet automobilis bus ne tik suremontuotas, bet ir perdažytas. Kadangi kebulo dalis buvo sugadinta iš abiejų pusių, reikalingas kebulo remontas dažymo vilniuje pilnas komplektas.  Padėtį apsunkino tai, kad poniai Linai reikėjo apsispręsti ganėtinai greitai, juk vilkikas, tempęs jos automobilį, turėjo tai atlikti kuo skubiau. Tokioje padėtyje patekęs žmogus dažniausiai pasitiki specialistų ir aplinkinių nuomone.  Taigi, buvo nuspręsta pasinaudoti paskutinės įmonės paslaugomis, nors remontas žada kainuoti nemenkus pinigus. Nuolaida ir draudimas, žinoma, padengs dalį išlaidų, tačiau Vilniuje, kaip ir visoje Lietuvoje,  automobilio taisymas pigiai neatsieina.

Didieji atradimai beieškant

Ponia Lina, sulaukdama daugybės įmonių pasiūlymų remontuoti jos automobilį, pastebėjo tendenciją, jog visos įmonės siūlo panašų bazinį užmokestį t.y. remontas kaip paslauga įkainojama labai panašiai. Jai kilo įtarimas, jog įmonėms geriau apsimoka nekonkuruoti, o draugiškai susitarus kelti kainas, išsiskiriant tik paslaugų kiekybe ir kokybe. Žinoma, kad būtų įvykdytas kebulo remontas vilniuje įmonių siūlančių papildomus viliojančius pasiūlymus, tačiau pakliuvus į situaciją, kuomet netikėtai tenka mokėti didelę sumą už automobilio taisymą, pirmiausia norisi pagrindinio gedimo kokybiško pašalinimo. Antras svarbus noras – greitas automobilio sutvarkymas. Juk neretai tenka darbuotis, tik naudojantis automobiliu, o viešasis transportas netinka. Ir galų gale trečioje vietoje lieka ― kaina, kuomet svarbesni yra pirmieji du išvardinti prioritetų punktai. Kebulo remontas kaina nesivaržo tarp pačių paslaugų teikėjų, kaip jau pastebėjo ponia Lina, todėl didelio pasirinkimo šioje srityje ir negali būti. Ji tampa tik trečiaeiliu dalyku.

Kebulo remontas Vilniuje taisomas nedaugelyje automobilių servisų, kadangi tam reikalinga itin sudėtinga ir brangi įranga. Automobilių dažymo įmonės dažniausiai teikia šią paslaugą, kaip vieną svarbiausių, nes po kėbulo sutvarkymo, visada bus reikalinga bent jau dalinė apdaila.

Istorija su laiminga pabaiga

Automobilio kebulo remontas vilniuje poniai Linai atsiėjo mėnesio atlyginimą. Žinoma, pinigai nemenki, tačiau jai automobilis buvo sutvarkytas per savaitę. Moteris mano, jog tai labai greitai, todėl dvejojo, jog darbas bus atliktas kokybiškai ir vertas jos sumokėtai sumai. Atsiėmusi sutvarkytą automobilį, ponia Lina pirmiausia išvyko į automobilių diagnostikos centrą, kur atliko nuodugnų viso automobilio patikrinimą. Paaiškėjo, jog automobilis tikrai tvarkingas ir visos dalys suremontuotos kokybiškai. Nors atrodytų, jog visa situacija yra ganėtinai komplikuota, kuomet reikalinga papildomai patikrinti atlikto darbo kokybę, tačiau gali nutikti, jog specialistai iki galo neatlieka savo darbo ir klientas po kurio laiko grįžta kompensacijos. Taigi, istorija apie tai, kaip vyko kebulo remontas vilniuje byloja apie ponios Linos pastebėjimus šioje srityje