El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Keičiasi žmonių pasitikėjimas el. parduotuvėmis

Drabužiai internetuPrieš dešimtmetį mintis apsipirkti internetu buvo bauginanti ir daug kam menkai suprantama. Šiais laikais, kai viskas tampa kompiuterizuota ir kasdieninis gyvenimas pilnas elektroninių paslaugų, žmonės po truputį supranta, kad tai labai palengvina gyvenimą. Todėl galima pastebėti, kad visuomenė palankiau vertina elektroninių parduotuvių teikiamas prekes ir paslaugas.

Vienos iš pagrindinių elektroninių parduotuvių lyderių pagal žmonių pasitikėjimo rodiklius yra elektroninės rūbų parduotuvės. Tai rodo jų populiarumas tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Labai dažnai žmonės šias parduotuves pasirenka vaikiškiems rūbams pirkti. Natūralu, jog tai skatina faktorius, kad vaikai rūbus išauga daug greičiau. Todėl toks mažyliams skirtų rūbų pirkimo būdas sutaupo daug laiko.

Ne paslaptis, kad greičiausiai rūbų pirkimu internetu pradėjo eksperimentuoti moterys. Ir šiomis dienomis rodikliai išlieka nepakitę. Moterys yra linkusios dažnai apsipirkinėti internetu ir mažai baiminasi dėl tokio būdo nepatikimumo. Galbūt taip yra todėl, nes jos linkusios pasitarti su draugėmis ir išsiaiškina, kurių parduotuvių siūlomas asortimentas patenkino jų lūkesčius. Dažniausiai moterų perkamos yra sukneles, bateliai, palaidinės. Truputį atsilieka megztiniai, kelnės ir švarkeliai.

Įdomu tai, jog tarp vyrų pastebimos naujos pasitikėjimo elektroninėmis drabužių parduotuvėmis tendencijos. Anksčiau buvę apatiškesni, dabar ir vyrai po truputį didina savo susidomėjimą tokiomis parduotuvėmis. Skeptišką vyrų vertinimą sumažino matomi rezultatai. Visuomenėje atsargiai priimtas elektroninio apsipirkimo būdas buvo išmėgintas drąsiausių ir jų teigiamas įvertinimas paplito pastarųjų artimiausioje aplinkoje. Žinoma ir pačios elektroninės parduotuvės gerino savo aptarnavimo sistemą ir gaminių kokybę. Tai taip pat prisidėjo prie didesnio žmonių pasitikėjimo rodiklių.

Taigi po truputį įsitraukiantys į elektroninį rūbų pirkimą,  vyrai dažniausiai perka marškinius, džemperius ar megztinius, tačiau vis populiarėja ir vyriskos striukes. Nors pirkimas elektroninėse parduotuvėse vis dar vertinamas įvairiai, turbūt labiausiai jis paplitęs tarp mėgstančių naujoves ir išnaudojančių elektronines galimybes žmonių.