Pirkiniai / Paslaugos

Keleivių, krovinių vežimas

UAB „Rytman“ į rinką spėjo ateiti prieš gerą pusmetį, tačiau jau spėjo pritraukti nemažą dalį klientų dėl savo geros paslaugų kokybės bei gero kainų bei anksčiau minėtos kokybės santykio. Bendrovės pagrindinė paskirtis – tarpininkauti siunčiant/pervežant krovinius iš Anglijos į Lietuvą ir apskritai. Tačiau laikui bėgant, bendrovė stengiasi laikytis šiuolaikinių tendencijų bei toliau laikytis savo vieno iš siekių – padėti žmonėms sutaupyti, todėl vis atnaujina paslaugų asortimentą.

Kita UAB „Rytman“ funkcija yra keleivių vežimas. Pagrinde taip pat iš UK į Lietuvą, tačiau gali būti ir skirtingų pasirinkimų, tereikia apsilankyti tinklapyje arba kitose vietose, kuriose yra teikiama informacija apie šios bendrovės veiklą. Pavyzdžiui, yra sukurtas „Facebook“ puslapis, kuriame klientai dalinasi informacija bei pateikia klausimus šios bendrovės savininkui tiesiogiai. Žmonėms, kuriems reikia informacijos skubiai yra optimalus variantas – susisiekti telefonu. Kadangi per ganėtinai trumpą laikotarpį ši bendrovė spėjo pritraukti nemažai klientų, nes tarptautinis krovinių vežimas bei siuntinių pristatymas yra žymiai pigesnis bei greitesnis, yra nemažai patenkintų klientų, kurie galėtų pasidalinti savo atsiliepimais.

Keleivių vežimas, kaip ir krovinių pervežimas yra kur kas pigesnė paslauga, negu kur kitur. Kadangi ši bendrovė ieško vis naujų būdų, kurie būtų ne tik daugiau pelno nešantys, tačiau ir naudingesni klientams, tai leidžia pasiūlyti optimalios kainos paslaugas. Todėl UAB „Rytman“ ateityje pateiks taip pat naujų bei išskirtinių pasiūlymų kiekvienam žmogui arba stambesnei bendrovei, kuriais prisireiks prekių ar keleivių pervežimo paslaugų.