Renginių Organizavimas

Keletas idėjų jūsų šventei

Šiais laikais vien tik sklandžiai praėjusios vestuvių šventės retai kam užtenka. Reikia, kad ir daugelį dienų po pasibaigusios šventės tiek jūs, tiek ir jūsų svečiai mintyse galvotumėte: „va čia tai buvo tikrai gražu“. Kad taip atsitiktų, reikia pasirūpinti geriausiais interjero ir dekoro sprendimais. Pats geriausias patarimas visiems jauniesiems yra išsirinkti kokią nors mielą širdžiai temą, aplink kurią lipdyti visą šventę ir tada būtų galima pritaikyti jūsų mėgstamas vedybų idėjas . O jeigu nežinote, kaip turėtų atrodyti vestuvių dekoras ir kokią konkrečią temą galima pasirinkti, tuomet atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus.

Eko vestuvės – apgalvokite, ar į savo aprangą ir aplinką galite įtraukti natūralių, organinių medžiagų ir simbolių, skatinančių ekologiškumą. Jeigu mylite gamtą, tuomet tokia šventės tematika jums bus kaip tik – juk gamta mums gali suteikti daug grožio ir už daugelį dalykų turime būti jai dėkingi. Taigi, ekologiškų vestuvių tematika vis populiarėja dėka šios šventės grožio ir prasmės – juk galima tikrai pasilinksminti dailiais žibintais, o į šventę atvykti su karieta, o galbūt su dviračiu? Tai jau priklauso nuo jūsų skonio ir pomėgių. Tokios vestuvių idėjos patiks visiems, kas mėgstą natūralumą ir nori atšvęsti savo vestuves gražioje sodyboje, nuostabios Lietuvos gamtos apsuptyje.

thegatewaybali.com nuotr.
thegatewaybali.com nuotr.

Mėlynos spalvos vestuvės – jeigu vestuvių planavimas jums asocijuojasi su originalumu ir jūs mėgstate dangaus spalvą, tuomet mėlynos spalvos vestuvių dekoras bus kažkas naujo, neįprasto ir tuo pačių labai gražaus. Nors anksčiau ši spalva buvo gerokai primiršta, visgi dabar ji vis greičiau grįžta į madą ir spinduliuoja grožį per jaunavedžių šventes. Gaivūs mėlynos spalvos tonai puikiai tinka ir jaunosioms, kurios nori išskirtinės suknelės – jeigu jums atsibodo visuomet matomos baltos spalvos jaunosios suknelės, tuomet šviesiai mėlynos, gaivios spalvos suknelė gali būti puikiu sprendimu. Reikia nepamiršti ir mėlynųjų rožių, kurios išsiskiria iš visų dekoro detalių. O jeigu dar jūsų tema yra vestuvės prie jūros, tuomet viskas bus tiesiogiai idealiai suderinta!

Romantiškos vestuvės prie jūros, šventė gamtoje ir kiti originalūs bei įdomūs sprendimai yra skirti jūsų svarbiausiai dienai. Tiesiog skirkite pakankamai laiko savo idėjų ir svajonių išgvildenimui. Nebūtina rinktis pirmos temos, kuri šauna į galvą. Pasitarkite su savo antrąja puse, draugais ar kreipkitės į profesionalius vestuvių planuotojus, kurie visada sės drauge prie puodelio kavos ar arbatos ir padės sukurti pačią gražiausią šventę jums pasitelkę savo patirtį ir įsiklausę į jūsų norus.