Laisvalaikis / Pomėgiai

Kelionės į Prancūziją – išlyskite iš Paryžiaus

Kelionės į Prancūzija yra kitokios, nei į kitas šalis, pavyzdžiui Italiją. Tuoj jums paaiškinsiu kodėl taip yra. Kai žmonės vyksta, pavyzdžiui į Italiją, jų kelionės maršrutas dažniausiai būna sudarytas tarp kelių pagrindinių miestų. Tai yra Roma, Florencija, Venecija. Keliautojai susipažįsta ne tik su kiekvieno iš šių miestų kultūra,
bet taip pat ir miestelių, provincijų besidriekiančių tarp jų. Tuo tarpu kelionės į Prancūziją metu, dauguma turistų tiesiog aklai sulenda į Paryžių ir daugiau nieko aplink save nemato. Taip, Paryžius yra neatsiejama Prancūzijos kultūros dalis, simbolis, be Paryžiaus būtų sunku įsivaizduoti šią šalį. Tačiau jei turistas, kuris keliauja į Prancūziją dešimčiai ar net daugiau dienų, nesugeba aplankyti nė vieno miesto ar miestelio išskyrus Paryžių, tai jau yra netoleruotina.

Kelionės į Prancūziją metu ištrūkite iš Paryžiaus ir tikrai nepasigailėsite. Žinoma, aš nepatariu jums visiškai nevykti į Paryžių, tikrai ne. Šis miestas yra istorinė įžymybė ir nuvažiavus į Prancūziją neapžiūrėti Paryžiaus būtų tiesiog nuodėmė. Tačiau jei visą kelionės į Prancūziją laiką pratupėsite Paryžiuje, būsite daug ką praradę ir jūsų kelionė tikrai nebus visapusiška. Galite apsistoti Paryžiuje, tačiau tuo pačiu pakeliauti atokiau nuo jo. Visai nebūtina važiuoti labai toli nuo Paryžiaus, kad pamatytumėte kitokią Prancūziją.
Kelionės į Prancūziją metu galite ištyrinėti kelis regionus aplink Paryžių ir patį Paryžių. Tada jūsų kelionė bus visapusiška ir galėsite pasigirti iš tikrųjų keliavęs po Prancūziją. Nuostabūs provincijos vaizdai ir kalnai, jūra ir taip pat neatsiejama Prancūzijos kultūros ir kraštovaizdžio dalis. Kelionės į Prancūziją metu kiekvienas save gerbiantis turistas turėtų surasti bent šiek tiek laiko apžvelgti šiuos nuostabius dalykus. Ir tai tikrai nėra sunku ar brangu. Keliauti po provincijos vietoves atsieis kur kas pigiau nei po patį Paryžių. Į daugumą vietovių galima patekti traukiniu, kurio abonementinis bilietas nekainuoja labai daug. Ten, kur nėra geležinkelio linijos, jums puikiausiai pasitarnaus autobusai. Su jai nukeliauti galima praktiškai visur. Maistas provincijos užeigose taip pat kur kas pigesnis. Kelionės į Prancūziją metu būtinai reikia išragauti įvairių
patiekalų ir ne tik paryžietiškų. Jei nesate labai didelis gurmanas, stenkitės užsisakinėti įprastesniu valgius, nes kai kurie egzotiški, nacionaliniai prancūziški patiekalai gali šiek tiek šokiruoti paprastą, prie tradicinio lietuviško maisto pripratusį žmogų.
http://www.youtube.com/watch?v=bZprZFvPkiE