Kelionės / Turizmas,  Lietuvoje,  Užsienyje

Kelionės – ne tik išlaidos, bet ir uždarbis

Atrodo, jog kelionės metu uždirbti neįmanoma? Netiesa. Keli būdai, kaip uždirbti kelionės metu.

Fotografavimas

Jei esate puikus fotografas, o Jūsų turima foto įranga neapsiriboja kompaktiniu fotoaparatu – keliaukite į Kretą, Ispaniją, Turkiją ir kitas šalis, kuriose ypač populiarios poilsinės kelionės. Prieikite bare ar klube prie merginos, užkalbinkite ją, pasiūlykite fotosesiją už prieinamą ir derinamą kainą. Pradžioj gali būti sunku rasti, vėliau – gana lengva. Vienos fotosesijos kaina nuo 100€, o per dieną nesunkiai nufotografuosite ne vieną merginą, vaikiną ar grupę draugų.

Reklaminė apranga kelionės metu

Pastaruoju metu vis daugiau (deja, Lietuvoje augimas vyksta labai lėtai) užsakovų perką reklamą „ant paprastų žmonių“. Tai gali būti marškinėliai, kepuraitės ir kita atributika. Kelionės metu ne itin svarbu ar dėvite marškinėlius iš paprastos parduotuvės ar papuoštus įmonės, greičiausiai teikiančios kelionių paslaugas logotipu. Už pastarąją galite gauti nuo 10 iki 100 litų per dieną! Tačiau, kaip jau minėjau, Lietuvoje tokio uždarbio galimybės nėra labai plačios. Užsakovų gali tekti ieškoti užsienyje.

Dviratininkams

Keliaujate dviračiu? Jei daiktus vežate prisikabinę specialią priekabą – pakeiskite jos dizainą. Tegul ji tampa reklaminiu stendu. Mainais už tai Jūs galite gauti ne vieną šimtą litų, ypač jei keliaujate turistų lankomomis, populiariomis vietomis, kur reklamą pamatys itin daug žmonių. Jūsų kelionės biudžetas galės būti net ir neigiamas!

Iš tiesų kelionės nėra skirtos uždirbti, tačiau kartais galima neatsisakyti papildomo kąsnio duonos. Vargu, ar tai gali būti pastovus darbas, nes pajamos nėra stabilios ir itin didelės, o darbo sąlygos varginančios, nes ne visos kelionės yra trokštamos. Ir, kaip sakoma, keliauk tik ten, kur nori, keliauk tik taip, kaip nori ir keliauk tik tada, kada nori!