Kelionės / Turizmas,  Užsienyje

Keliones pagalbininkai

Kelionės pagalbininkai
Leidžiantis į tolimas keliones autobusu, ypač jei nėra kartu vykstančios kompanijos, dažnai būna nuobodu, kol vykstama iš vieno taško į kitą. Kad kelionė nebūtų nuobodi reiktų prieš išvykstant pagalvoti apie veiklą, kuria būtų galima užsiimti kelionės metu.
Vykstant autobusu daug erdvės tikėtis nevertėtų, tad vienu geriausiu užsiėmimu tampa knyga, bet ne visi žmonės gali skaityti judant.

Naudojant šiuolaikines technologijas vietoj įprastų popierinių knygų daug patogesniu įrenginių skaitymui tampa elektroninės knygų skaityklės, kurios sveria mažiau nei viena knyga, bet talpina kelis šimtus ar net tūkstančius knygų.

Jei vis tik negalite skaityti važiuojant – pasiimkite su savimi muzikos grotuvą. Klausant mėgstamos muzikos laikas juda gerokai greičiau, taip kelionė mažiau prailgs ir ne taip stipriai vargins kaip nieko neveikiant.
Daugumos ilgesnių kelionių metu autobusuose rodomi filmai. Žiūrėti į kiek toliau nuo akių esantį televizorių daug paprasčiau nei skaityti knygą, o žiūrint filmą laikas bėga žymiai greičiau. Vidutiniškai vienas filmas trunka nuo pusantros iki dviejų valandų, o autobusai stoja kas dvi tris valandas, tad tarp sustojimų žiūrint įdomų filmą ne taip prailgsta pati kelionė.

Jei rodomi filmai neatitinka Jūsų kriterijų išeitimi gali tapti nešiojamas televizorius ar multimedijos grotuvas, tačiau jų ekranai įprastai gerokai mažesni nei autobusuose esančių televizorių ir ne visiems tinka.
Vykdami naujais autobusais galite tikėtis elektros šaltinio tinkamo Jūsų kompiuteriui, tad jei turite poreikį naudotis nešiojamu kompiuteriu pasidomėkite vežėjo apie galimybe naudotis elektra. Deja, tokia paslauga dažniausiai siūloma verslo klasės autobusuose, kuriais turistinis pažintinės kelionės įprastai nėra vykdomos.
Jei Jūsų netenkina nei vienas iš anksčiau išvardintų užsiėmimų – susigalvokite savo. O jei nemėgstate užsiimti tokio tipo veikla, tačiau esate komunikabilus, pabandykite užkalbinti bendrakeleivius, pasidomėkite, ko jie tikisi iš šios kelionės, bendraukite Jums abiem įdomiomis temomis ir laikas lėks greičiau, o iš kelionės grįšite ne tik kupini puikių įspūdžiu, bet ir užmezgę naujas pažintis.