Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Paskolos,  Pirkiniai / Paslaugos,  Verslas / Ekonomika

Kiekviena paskola internetu jau išduodama griežčiau

paskola internetuPaskolų rinka mūsų šalyje jau yra taip perpildyta, jog finansų dalyvių kontrolės ėmėsi Lietuvos bankas – priežiūros institucijos greitųjų kreditų bendrovėms surengia nemažai patikrinimų, kurių metu siekiama išaiškinti ar kredito įmonės teikia paskolas taip, kaip nurodyta mokumo vertinimo bei atsakingos skolinimo nuostatose. Kiekviena paskola internetu turi būti suteikiama užtikrinant klientų duomenų saugumą, o tai reiškia, kad šie finansų rinkos dalyviai privalo registruotis asmens duomenų apsaugos inspekcijoje, o taip pat įgyvendinti ir visus techninius reikalavimus, jog būtų užtikrinta, kad vartotojų duomenys nebus nutekinti trečiosioms šalims. Tie kurie domisi paskolų sektoriumi, turėtų matyti ir naujausias įstatymų pataisas, kurios kreditoriams ne itin patinka.

Su naujausiomis pataisomis sugriežtėjo ir palūkanų nustatymo tvarka. Kredito bendrovės vėlgi privalėjo sumažinti kredito kainos metinę normą, o tai reiškia, kad vartotojai dabar skolintis gali dar pigiau. Geriausia tai, kad kai kurios įmonės po šių pataisų įsigaliojimo ėmė teikti ilgalaikius kreditus, nes iš trumpalaikių jiems neliko daug naudos – jų pradėjo vengti daugelis vartotojų. Norintiems surasti geriausią paskolos pasiūlymą, siūlytume internete ieškoti tokių svetainių, kurios reitinguoja kredito bendroves pagal mažiausią palūkanų normą bei kitus ypatumus. Internete per paieškos sistemas jūs suveskite tokį raktinį žodį kaip „kreditai paskolos“ ir gausite tiek kredito bendrovių adresus, tiek ir minėtas interneto svetaines, kurios padės apsispręsti kurį kredito teikėją rinktis.

Kaip bebūtų, minėtos pataisos sugriežtino kreditų išdavimo tvarką – vartotojai yra nepatenkinti, kad jie nebegalės skolintis pinigų apskirtą parą. Bendrovėms uždrausta teikti vartojimo paskolas nuo 22 iki 7 valandos ryto. Dabar kreditus galima gauti tik dienos metu. Tokia pataisa atsirado todėl, kad siekiama išvengti tokių asmenų, kurie nakties metu neblaivūs bando skolintis pinigų ir vėliau pamiršta savo įsipareigojimus.

Kas liečia palūkanas ir geriausius pasiūlymus, tai čia verta pastebėti, kad daugelis įmonių šiuo metu leidžia vartotojams gauti paskolą neįkeičiant jokio turto. Tai reiškia, kad be užstato skolintis tapo daug paprasčiau, o taip pat dabar yra gerokai daugiau įmonių, kurios siūlo ir refinansavimą.