Būstas

Kitokios – šiuolaikiškos langų užuolaidos

roletai stogo langamsNorite modernaus sprendimo savo langams? Nežinote ką pasirinkti vietoj užuolaidų stoglangiams? Štai puikus sprendimo būdas – roletai stogo langams. Itin šiuolaikiški, lengvai valdomi, estetiškos išvaizdos ir pritaikyti būtent jūsų poreikiams. O iš itin plataus siūlomo asortimento lengvai išsirinksite jums tinkamiausią variantą ir papuošite savo namus “kitokiomis” užuolaidomis. O patyrę specialistai padės išsirinkti geriausią, specialiai jums pritaikytą, variantą bei padarys visus montavimo darbus. Jums tereikia kreiptis į tuo užsiimančią įmonę.

Privalumai ir išskirtinumas

Stoglangiu roletai pasižymi šiomis savybėmis: yra puikiai pritaikyti tiek pasvirusiems, tiek tiesiems stogo langams, labai paprastas valdymas, kuris galimas rankenėle arba specialiu spyruokliniu mechanizmu, platus įvairių ir skirtingų medžiagų pasirinkimas, taigi roletus bus itin lengva pritaikyti prie esamo interjero. Renkantis roletai stogo langams galėsite pasirinkti patraukliausią tipą: pirmasis, kai roletas fiksuojamas norimoje pozicijoje kabliukais, o audinys susukamas lango viršuje ir yra matomas, antrasis – roleto fiksavimo principas tas pats, tačiau velenas ant kurio susukama medžiaga pridengiamas specialiu dangteliu, taigi tampa ne toks matomas ir trečiasis – pats moderniausias tipas, kai roletas fiksuojamas automatiškai, o velenas, ant kurio susukama medžiaga paslepiamas specialioje kasetėje. Nuo pasirinkto tipo ir medžiagos priklauso ir roletų kaina, tačiau paprasčiausią variantą įsigyti galite už maždaug 30 eurų. Kuo modernesnė technologija ir prabangesnė medžiaga – tuo kaina didesnė. Tačiau dėl išsamesnių kainų teiraukitės įmonės, kuri specializuojasi šioje srityje, konsultantų. Su jais aptarsite konkrečius jūsų reikalavimus ir lūkesčius, o jie pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį turinčia prekę.

Roletai – puikiai tinkantys ne tik vidiniams namų langams

Ši šiuolaikiška priemonė leidžia sukurti išskirtinį interjerą, patogumą ir naudą ne tik naudojant roletus vidiniams langams. Šiuo metu sparčiai populiarėja fasado roletai, kurių dėka apsisaugojama nuo nepageidaujamų tiesioginių saulės spindulių. Be to, ši sistema montuojama lango išorėje, taigi sutaupoma vietos patalpos viduje. Taip pat šie roletai apsaugo lango rėmus nuo išblukimo. fasdiniai roletai puikiai tinka dideliems ar nestandartinio dydžio langams. Jų valgymas gali būti automatinis: mygtuko paspaudimu, nuotoliniu pulteliu ar prijungiant roletų sistemą prie viso namo “išmaniosios sistemos”, kuri automatiškai nustatytu laiku pakelia ir nuleidžia roletus arba rankinis. Visa mechanizmą galima tvirtinti prie sienos arba prie lubų. Aišku, nuo pasirinktų roletų dydžio, tvirtinimo bei modernumo priklauso lauko roletai kaina.

Efektyvi ir ekonomiška sistema

Šiais laikais visi siekia ne tik estetiškumo, grožio, bet ir patogumo, efektyvių sistemų ir aišku ekonomiškumo. lauko roletai  yra efektyviausia priemonė, norint išvengti kenksmingų UV spindulių, taip pat dėl puikaus atsparumo išorės veiksniams jie stipriai sumažina patalpų kondicionavimo išlaidas, tačiau tuo pačiu yra pralaidūs orui ir jų dėka galima lengvai reguliuosi šviesos patekimo į patalpas srautą. fasado roletai neatsiejami nuo jūsų komercinių patalpų, kai vitrinos ar langai yra ypač dideli, tačiau norite apsaugoti už jų esančius daiktus nuo nereikalingų saulės spindulių, kurie blukina spalvas ir trumpina daiktų ilgaamžiškumą. Be to tai savotiška apsaugos priemonė, atbaidanti vagišius nuo įsilaužimo.

Atitiks visus jūsų keliavus reikalavimus ir poreikius

Taigi, belieka išsirinkti norimo ir reikiamo tipo roletus ir kreiptis į įmones, kurios specializuojasi šioje srityje. Garantuojami, kad kokybiški ir šiuolaikiški roletai patenkins visus jūsų lūkesčius. Norite pasislėptu nuo saulutės, rinkitės lauko roletai nuo saules, o jei jums reikalingas modernus stoglangių užuolaidų pakaitalas – tai nedvejodami rinkitės vidinius roletus. Bet kuriuo atveju roletai stogo langams ar fasadams yra modernus ir labai estetiškas langų uždengimo būdas, kuris praturtins jūsų pastato dizainą ir suteiks nepamainomą komforto jausmą.