El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Klasikinių spalvų nagu lakai – oficialiam įvaizdžiui

Nagu lakaiBet kuriai moteriai ne paslaptis, kad nagų lakavimo technologija per keletą dešimtmečių labai pasikeitė. Net ir tos, kurios nesidomi naujausiomis kosmetikos ar kitų grožio priemonių tendencijomis, žino kas yra priauginami nagai ar ilgalaikis lakavimas. Pastarasis Lietuvą pasiekė prieš keletą, o išpopuliarėjo tik pastaraisias metais. Ilgalaikiam lakavimui naudojami specialūs nagu lakai, kurie džiovinami UV spindulių arba LED lempa. Nuo paprasto nagų lako ilgalaikis nagų lakas skiriasi tuo, kad yra naudojamas kombinuojant su kitomis priemonėmis, o jam džiūti būtinai reikia specialios lempos. Tačiau ilgalaikis nagų lakavimas atliekamas ant natūralaus nago. Pasitelkiant papildomas priemones ir lempą, atliekamas dailus manikiūras, kuris išlieka nepakitęs net kelias savaites! Toks manikiūras ypač naudingas toms, kurios yra labai užsiėmę, todėl neturi laiko tvarkytis nagus kasdien ar kas antrą dieną. Taip pat ilgalaikinis lakavimas naudingas toms, kurių nagai labai silpni, sluoksniuojasi ir trupa. Ilgalaikis lakavimas sutvirtina nagus, jie nelūžta, todėl užauga ilgesni ir gražesni.

Dar viena alternatyva įprastam nagų lakavimui – nagų priauginimas. Priauginimas atliekamas akrilu arba geliu. Nagų priauginimas yra šiek tiek sudėtingesnis ir ilgesnis procesas. Priauginimo metu ant natūralaus nago sukuriamas savotiškas dirbtinis nagas. Jam nuaugus jis nėra nuimamas, o prie nago šaknies atliekama korekcija, kurios metu užliejama nauja gelio ar akrilo dozė. Toks priauginimas su nagų laku turi mažai bendro, nes pagrindinės medžiagos naudojamos priauginimo metu yra gelis ir akrilas. Tiesa, ant tokių dirbtinių nagų dažniausiai atliekamas ir paprastas lakavimas, kurio metu naudojami įprasti nagu lakai.
O kokios nagų lako spalvos madingos pastaruoju metu? Tikra teisybė, kad nemadingų spalvų nėra. Tiesiog reikia mokėti jas derinti. O derinti reikia ne tik prie drabužių, bet ir prie progos ar metų laiko. Vasarą madingos ryškesnės, jaunatviškesnės spalvos, tokios kaip rožinė, žydra, geltona, oranžinė. O žiemą geriau lakuoti nagus sodresnėmis spalvomis: ruda, raudona, bordine, violetine ar net juoda. Bet kuriuo metų laiku tinka švelnios persikinės, kreminės spalvos, taip pat ir prancūziškas manikiūras. Prie klasikinės aprangos derinkite klasikinės spalvos nagus. Prie klasikinės ar oficialios aprangos tikrai netiks neoninės spalvos manikiūras, tačiau prie laisvalaikio tipo aprangos, džinsų ir linksmos palaidinės neoninių spalvų manikiūras puikiai tiks.
Taip pat reikėtų gerai apmąstyti ne tik nagų splavą, bet ir nagų ilgį. Jeigu dirbate oficialioje aplinkoje ir bendraujate su žmonėmis, nereikėtų Jų gluminti ypač ilgais nagais. Ilgi smaili nagai yra ne tik nemadingi, bet dažnai laikomi net ir blogo tono ženklu. Idealiausias variantas – ovalios formos nagai ir neautralūs nagų lakai. taip atrodysite ne tik elegantiškai, bet ir solidžiai.