El. Parduotuvės

Kodėl pirkti internetu saugu?

Lietuvoje žmonės dar bijo pirkti internetu, nors pastebimos tendencijos, kad vis daugiau peržengia šias baimės ribas ir prekes siunčiasi ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio internetinių parduotuvių. Norime dar labiau sumažinti visas nepagrįstas baimes, todėl patariame kaip, pavyzdžiui, pirkti drabužius internetu.

Drabužiai toks dalykas- reikia derinti dydžius, paliesti medžiagą, išanalizuoti spalvas, o jei kompiuterio ekrane matomas vaizdas nė iš tolo neatitiks tikrovės? Tokių atvejų pasitaiko retai, nes patys pardavėjai suinteresuoti parduoti kokybiškas prekes, po kurių pirkimo klientas ne tik grįžtų, bet ir atsivestų dar daugiau klientų. Tačiau, jei atsitinka taip, kad drabužiai netiko, juos visada galite grąžinti. Pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus, bet kokią internetu pirktą prekę galite grąžinti per 7 darbo dienas.

Pirkti sukneles internetu ar kitus drabužius visada yra pigiau. Tradicinėse parduotuvėse kainos yra didesnės todėl, kad joms reikia mokėti už nuomą, kuri neretai siekia net kelis tūkstančius litų, komunalinius mokesčius, mokėti atlyginimus pardavėjams, valytojams ir t.t. Internetinių parduotuvių sąnaudos yra labai mažos, todėl pardavėjai gali pasiūlyti žemesnes kainas.

Pirkti internetu moteriškus drabužius yra nepaprastai patogu. Atsisėdusi prie kompiuterio galite naršyti net kelias valandas, ramiai išsirinkti patinkantį drabužį ir net tuo pačiu metu mėgautis kava. Dideliuose prekybos centruose žmonės labai pavargsta, o po ilgo prekių ieškojimo maratono dažnas nusiperka bet ką. Paskui, žinoma, gailisi.

Ir tai tik kelios priežastys, kodėl internetu pirkti yra saugu ir pigu. Džiugu, kad lietuviai vis dažniau išdrįsta paspausti mygtukus„Į krepšelį“ ir „Pirkti“.