Laisvalaikis / Pomėgiai

Kokias vestuves žada 2016 metai?

Dauguma žmonių yra labai prietaringi. Dažnas domisi horoskopais, astrologų pranešimais, norėdami sužinoti kada jiems tinkamiausia rengti šventę. Vestuvės – šventė, kuriai teikiame įpatingą dėmesį. Pirmiausiai renkamės datą, kadangi šis žingsnis suteikia galimybė iš anksto apsvarstyti tam tikrus akcentus. 2016-ieji – beždžionės metai. Jeigu ir jūs esate labai patiklus horoskopams ir net tikite tuo, kad jūsų šventė priklauso ir nuo to kokie yra metai, pateiksime jums informacijos kokios vestuvės turi būti ugningosios beždžionės metais.

Vestuvės 2016-aisiais metais turėtų būti paprastos, bet ne prastos.

Kodėl didelės vestuvės nebe madoje?

VestuvėsAnkščiau didžioji dalis žmonių rengdavo kuo didesnes ir labai prabangias vestuves. Dabar vis daugiau žmonių renkasi paprastumą. Žinoma, norisi, kad vestuvės būtų kuo gražesnės, bet nereiškia, kad jos turi būti keliamos didelės, net ir kuklios vestuvės gali būti gražios. Jums nebūtina samdyti chorą, kai galite pasirinkti vieną muzikantą. Galiausiai, rinkitės vestuves gamtoje, tai daug gražiau nei vestuvės iškilmingose salėse.

Kaip rasti tobuliausią variantą?

Beždžionės metais svarbu kuo nors išsiskirti, tad apgalvokite kuo gali išsiskirti jūsų vestuvės nuo kitų, galbūt pasirenkama tema bus geras variantas, o galbūt papuošimai gali būti kiek kitoki. Jei renkatės papuošimus, rekomenduojame pasirinkti ryškiaspalvius. Jūsų pasirinkti muzikantai ne būtinai turi groti tradicinę muziką, ją galite pasirinkti patys. Svarbiausia jei tikite tai ką jums žada metai, būkite kitokie, kadangi tai nurodo 2016-uosius metus lydinti beždžionė.

Suknelų pasirinkimas

Žinoma, vestuvės dviejų žmonių šventė, bet natūralu, kad jaunoji sulaukia daug daugiau dėmesio, tad patareme jums mielosios renkantis suknelę nebijoti pasirinkti kažko išskirtinio. Būkite drąsios. Jei norite baltos suknelės, prie jos galite pasirinkti ryškų ir išskirtinį akcentą, tarkim raudoną kaspiną, kurį persirišite per liemenį, tai nepakenks jūsų įvaizdžiui, o svarbiausia suteiks išskirtinumo..

Kokia yra 2016-ųjų metų spalva? Raudona. Tad nebijokite rinktis šios spalvos akcentus per savo vestuves.

2016-ųjų metų vestuvės, turi tik vieną išskirtinumą, jos turi būti išskirtinės, tačiau kaip ir visais metais jos privalo būti laimingos. Planuodami savo vestuves apsilankykite svetainėje didysis vestuvių katalogas – čia rasite didžiausią pasirinkimą visų vestuvių prekių ir paslaugų. Linkime gražių vestuvių ir laimingo gyvenimo kartu!