Pirkiniai / Paslaugos

Kokie pirkiniai yra svarbiausi prieš gimstant vaikui?

Gyvename visuomenėje, kurioje daugumai žmonių vaikai atrodo neatsiejama gyvenimo dalis, be kurios sunku įsivaizduoti. Lauktis pirmagimio yra nemažas stresas – be pagalbos būtų sunku išsiaiškinti, kokių dalykų vaikeliui reikės labiausiai. Finansinė našta gimus vaikeliui padidėja, bet nepamirškite, kad nemažą dalį daiktų galės naudoti ir kiti šeimoje gimę kūdikiai, taip pat turėsite galimybę daiktus parduoti ar keistis su kitais tėveliais.

Pirmiausia kraudami kūdikio kraitį apmąstykite reikiamus daiktus bei baldus. Vis vien būtinai reikės vaikiškos lovelės (ją patariame pirkti kiek didesnę), vežimėlio, vaikiškos kėdutės jūsų automobiliui, o ką kalbėti apie auginimo proceso pagalbininkus – sūpynes, sūpuojamąsias kėdutes, linksmus žaislus. Visa tai apgalvokite pirmiausiai, vos sužinoję apie nėštumą, kad iki gimimo nieko nepamirštumėte, kadangi mažajam pasibeldus į šį pasaulį, veiklos turėsite sočiai. Turėdami daugiau nei pusę metų, galite tinkamai pasiruošti, rasti geriausias kainas bei akcijas būtinosioms prekėms – dauguma prekyviečių tinklų jas skelbia bent prieš didžiausias šventes.

Kudikiu svarstyklesAntras svarbus dalykas yra rūpintis vaiko sveikata. Konkrečius būtinus preparatus jums nurodys medikai, tačiau kudikiu svarstykles galite nusipirkti iš anksto. Po gimimo, labai svarbu nuolatos sekti svorį – pagal tai galėsite spręsti apie vystymąsi ir informuoti gydytojus, jei pastebėsite nukrypimų. Be to, liausitės nerimauti, ar mažylis gauna pakankamai pieno – juk mažajam stebuklui gali būti žalinga per daug maisto tiek pat, kiek ir per mažai. Dažniausiai skelbimuose sunku rasti naudotų vaikiškų svarstyklių, tad rekomenduojama pirkti naujas bei elektronines, šiuo atveju būsite užtikrinti šimtaprocentiniu tikslumu.

Smagiausia apsipirkimo dalis yra maži ir žavūs vaikiški rūbeliai. Šiaip laikais nebėra būtina mergaičių rengti rožine spalva, berniukų – mėlyna, tad be vargo galite apsipirkti net nežinodami lyties. Nemažai garsių firmų yra sukūrusios specialias linijas vaikams, tad lengvai rasite tiek mažų ir stilingų viršutinių rūbelių, tiek mažų žavių batukų. Nepamirškite ir galimybės apsipirkti dėvėtų rūbų parduotuvėse, aplankykite susitikimu, kuriose mamytės bei tėveliai keičiasi vaikų išaugtais rūbeliais – tai puiki proga sutaupyti bei sumažinti vartojimą.