Valstybė/Politika,  Verslas / Ekonomika,  Visuomenė

Kokios kabinos gali užtikrinti balsuotojų orumą?

Balsavimo kabinos

Paskutinių metų balsavimų organizatoriai pastebimai skiria vis daugiau dėmesio savo rinkėjams – aplinkai į kurią jie atvyksta atlikti savo pilietinę pareigą. Prėjusių rinkimų balsavimo kabinos buvo įvairios, tačiu ne visur geriausios būklės. Atlikus tyrimus aiškėjakad rinkėjai atvykę į savo apylinkes tvirtina jog, esant gražiai aplinkai,  keliamas jų pasitikėjimas rinkimų sistema, kyla atsakingumas renkantis kandidatus, žmonės teigimai atsiliepia apie demokratijos raišką.

Aplinka nėra viskas, bet sutikime, kad ji įtakoja rinkėjo dvasines nuostatas.

Balsavimo_kabinos  Balsavimo_kabinos1

Foto: Balsavimo kabinos. Parinkti pavyzdžiai per internetinę prieigą /google.lt

Kokios kabinos gali užtikrinti balsuotojų orumą?

Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos 2014 m. lapkričio 4 d. sprendimu patvirtinta:

“Slapto balsavimo kabinos turi būti uždaros, padalytos pertvaromis. Balsavimo kabinose turi būti pakankamai šviesu ir patogu užpildyti rinkimų biuletenį, jose turi būti staliukas ir rašiklis bei iškabinta rinkėjų informavimo medžiaga.”

Ar jums svarbus kabinų dizainas? Ar galite pasirinkti kokybiškas lengvai surenkamas ir nebrangias konstrukcijas?

Įmonių viešųjų pirkimų techninėse specifikacijose nurodomi įvairūs, kartais neapgalvoti reikalavimai – payzdžiui:

  • “…mobilių, sulankstomų balsavimo kabinų su konstrukcinais rėmais surenkamų iš atskirų aliuminio profilių”. Visai neblogas užsakymo apibūdinimas, bet patikslinimai keistoki – “ kvadratinių elementų su jungiamąja detale”.
  • arba: “Stalviršis iš medžio drožlių plokštės su faneruota briauna, konstrukcija daugkartinio naudojimo”. 
  • “kabinų elementai privalo būti supakuoti polietileno ar brezentiniuose maišuose su pridedama surinkimo instrukcija”. Nelabai suprantma kodėl prvalomi tokie pakuočių elementai – brezentas ir polietilenas?

Įgyvendinant tokius užsakymus sunku realizuoti gerus projektinius sprendimus. Stalviršiai sunkūskabinas surinkti reikia instrukcijų.

Turime gerų kabinų modulių!

Surenkamos balsavimo kabinos

Siūlome aliuminio arba plastiko surenkamas konstrukcijas, iš kurių galima surinkti įvairias kabinas: dvivietes, trivietes, dvipuses ar vienpuses.

  1. Lengvai surenkamos.

  2. Kompaktiška pakuotė.

  3. Suteikiama 5 metų garantija.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracija įsigijo mūsų įmonėje suprojektuotas ir pagamintas mobilias balsavimo kabinas. Tai vienvietės ir dvivietės balsavimo kabinos ir balsadėžės.

Jos pagamintos iš surenkamų pilkos spalvos plastiko rėmų su užpildu ir transportavimo krepšiais. Surenkamos su  specialiomis chromuotomis jungtimis. Surinkti galima be jokių įrankių,nereikalingas specialaus pasirengimas ar įgūdžiai.

Pasibaigus rinkimams kabinos išardomos ir supakuojamos į kompaktiškus krepšius – taip saugomos nuo pažeidimų ir dulkių prireikus patogiai transpotuojamos.

Foto: Kabinų rėmų spalva ir kokybiškas dizainas tinka interjero erdvei.

Balsavimo_kabinos_Kauno_sav1

 Foto: Kabinos turi aliuminio kojeles, lentynas, apšvietimą, užuolaidėles. Sublokuotos sienelės – ekonomiškesnės.

unnamed-(2)

Plačiau: Mobilios balsavimo kabinos

Plačiau: Mobilios balsavimo kabinos