Kelionės / Turizmas

Kokius privalumus mums siūlo keliones? Kokie jų minusai?

Kelionių nauda

Pasaulyje egzistuoja labai daug laisvalaikio praleidimo būdų ir vienas iš jų yra keliones. Daug žmonių renkasi šį  laisvalaikio praleidimo būdą dėl to, kad jis turi gausybę privalumų, kuriuos reikia suprasti ir tinkamai išnaudoti. Tad kokie gi tie privalumai kuriuos mums siūlo keliones?

Pirmasis kelionių privalumas – tai galimybė pamatyti naujas vietas ir sutikti naujus žmones, užmegzti
pažintis, kurios galbūt pravers jums ateityje. Tai labai glaudžiai susiję su kitų kultūrų ir tradicijų pažinimu, tad yra tikrai naudinga.

Kitas privalumas, kurį pateikia keliones – tai tobulėjimas. Keliaudami ir tyrinėdami mes visada praplėsime
savo akiratį ir sužinosime ką nors naujo. Taip pat keliones metu įgaunama patirtis, kuri vėliau padeda geriau suprasti Pasaulį ir pažvelgti į tuos pačius dalykus iš skirtingų perspektyvų.

Trečiasis kelionių privalumas – tai prasiblaškymas. Keliones yra puiki išeitis visiems nuobodžiaujantiems,
neturintiems ką veikt ir ieškantiems nuotykių bei naujų pojūčių. Keliones suteikia žmonėms patirti daug
linksmybių, o gal net įgyvendinti savo gyvenimo svajones.

Kelionių trūkumai

Kaip bebūtų gaila, ne visos keliones yra rožėmis klotos. Lazda turi du galus, tad ir keliones negali apsieiti be keleto minusų. Paminėkime keletą blogiausių dalykų apie keliones. Visų pirma, keliavimas gali brangiai atsieiti. Pavyzdžiui, keliones lėktuvu gali kainuoti iš tiesų nemažai, nors visada yra galimybė pasinaudoti pigius skrydžius siūlančiomis agentūromis. Taip pat, jei keliaujate toli, pavyzdžiui į kitą žemyną, keliones gali jus labai išvarginti ir namo jūs grįšite ne pailsėjęs, o atvirkščiai – dar labiau pavargęs. Baisiausias ir didžiausias kelionių minusas – tai nelaimingi atsitikimai ir ligos. Nors lėktuvai krenta ne kasdien, tačiau yra daug didesnė tikimybė susižeisti ar susirgti keliones metu, nei ilsintis namuose

Suma Sumarum

Apibendrinant, galima pasakyti, jog keliones yra vienas iš geriausių būdų praleisti laisvalaikį, neskaitant
keleto minusų. Keliones praturtina, mokina žmogų, praplečia jo akiratį ir palieka įspūdžius, kurie dažniausiai neišblėsta visą gyvenimą.

http://www.youtube.com/watch?v=0aaxm-cMbxU