Laisvalaikis / Pomėgiai

Kokius stalo žaidimus žaidžiate

stalo zaidimai internetuKai taip paprastai užsakomi stalo zaidimai internetu, kiekvienas pramogas mėgstantis žmogus gali sau leisti nusipirkti šį tą linksmo ir tikrai praturtinančio laisvalaikį. Įdomu, kokius stalo žaidimus mėgsta žaisti biuro, kuriame dirbu, darbuotoji? Šiandien einu pas juos su šiuo keistu klausimu, ir aiškinuosi, kas ką mėgsta.

Rasa, vadybininkė

Moteris, atitraukta nuo darbo, sako: „Ką, tu rimtai klausinėji tokių dalykų. Gerai, leisk pagalvoti. Šiaip nėra, kad labai dažnai užsiimčiau tokiais dalykais kaip stalo zaidimai. Internete gal net daugiau randu pramogų, kuriomis užsiimu per pertraukėles nuobodžiaudama. Kartais per vakarėlius visai neprieštarauju sulošti „Alies“, bet labiau mėgstu tą rūšį, kur reikia spėlioti pagal tai, kaip kitas žmogus apibūdina žodį. Kartą man pavyko puikiai apibūdinti žodį „vėjas“. O nemėgstu to, kur reikia piešti. Manau, suaugę žmonės neturėtų užsiimti piešimu, tai vaikiška“, – sako bendradarbė ir prašo nebetrukdyti, nes „reikia padaryti skambutį ir truputį paspausti užsakovą“.

Andrius, vadovas

„Ilgai galvodavau, kad stalo zaidimai – vaikams. Internetu draugai užsakė „Monopolį“, ir man buvo visai linksma jį pažaisti. Gal tas dalykas, kad ten reikia viską strateguoti, skaičiuoti finansus. Be to, man dažnai iškrenta geri taškai su kauliukais – kažkaip turiu tam ranką. Visai mėgstu pažaisti ir žaidimą, kaip jis ten vadinasi, tą, kur reikia užkariauti žemynus. Tas irgi patinka, nes jis toks globalus, jautiesi tikru nugalėtoju, kai tavo kariai užima naujas valdas“, – sako bendradarbis.

Justinas, projektų vadovas

Paklaustas, ar jam stalo žaidimai vaikams internetu užsakomi atrodo nors kiek patrauklūs, Justinas palinguoja galva: „Gal patrauklūs, gal nelabai, priklauso nuo žaidimo. Šiaip mėgstu tokius, kuriuose reikia šiek tiek pajudėti. Pavyzdžiui, žaidimas „Twister“ jau yra kažkas arčiau to, kas man patiktų. Arba kažkokie su „tiesa“ arba „drąsa“ žaidimai irgi galėtų pasirodyti įdomūs. Turbūt labiausiai nenorėčiau praleisti vakaro, kai žaidžiami stalo zaidimai, internetu pirkti, kur reikia tiesiog iš tiesų visą dieną sėdėti prie stalo. Mes jau ir taip prisisėdime darbe, net galvoju nusipirkti ortopedinę kėdę, tai po darbo tikrai norisi pajudėti“, – pasako darbuotojas ir pakilęs nuo kėdės išeina trumpam pasivaikščioti koridoriumi.

Henrikas, vadybininkas

„Na, kaip čia pasakius, seniai nebežaidžiu jokių žaidimų. Stalo žaidimų ypač. Gal kartais ir norėčiau sužaisti, bet tada nerandu, su kuo. Kažkada buvo mada žaisti pokerį, kai dar gyvenau studentų bendrabutyje. Bet ta mada praėjo ir dabar net nežinau, ar galėčiau kažkokiu stalo žaidimu susidomėti. Vis dėlto, kartais tenka padovanoti kam nors kokį žaidimą, matau, kaip žmonės džiaugiasi. Aš taip pat turbūt nudžiugčiau, jeigu man kas nors padovanotų naują versiją gero kompiuterinio žaidimo“, – sako trumpam į biurą užsukęs žmogus.

Gabrielė, buhalterė

„Man taip pat patinka žaisti „Monopolį“. Be to, mėgstu viską įsigyti protinga kaina, o ne pirkti tada, kai ji yra užkelta. Aš galiu lengvai atimti iš didesnės kainos mažesnę ir sužinoti, koks yra skirtumas, o skirtumas gyvenime labai svarbus. Todėl mano pasaulyje perkami stalo zaidimai internetu akcija tik kai jiems būna. Šiaip neperku, nebent kažkam būtinai reikia padovanoti“, – sako moteris.

Vita, vadovė

Bendradarbė, paklausta apie stalo žaidimus, sako, kad svarbiau yra gera kompanija. „Galima užsisakyti kokį tik nori žaidimą, bet jeigu kompanija nepatiks, tai ir žaisti smagu nebus. Taigi, paprastai taikausi prie to, ką renkasi dauguma, su kuria smagu leisti laiką“.