Medicina / Sveikata

Koks e cigaretės skystis geriausias?

e cigaretės skystisPrieš išbandydami e cigaretę turėtumėte šį tą žinoti apie joje naudojamus skysčius. Sudedamosios dalys, rūšys, skoniai ir kokybė – tai faktoriai, pagal kuriuos yra lengviau nusprendžiama, koks e cigaretės skystis jums yra tinkamiausias, kadangi nuolatos rūkant į kūną yra pasisavinama begalė nuodingų medžiagų, visiškai nepadedančių išlaikyti puikų sveiko organizmo ritmą. Visų pirma reikėtų žinoti, kad be nikotino e cigaretės skystis susideda iš propilen glikolio ir augalinio glicerino, kurie dažniausiai nepasižymi aukšta kokybe, tačiau skirtingi gamintojai siūlo skirtingos kokybės sudedamąsias dalis, kurios daugiau ar mažiau žaloja rūkančiojo organizmą.

Skirtingos skysčių ypatybės

Skirtingi gamintojai siūlo panašius, tačiau kažkuo besiskiriančius skysčius, kurie pasižymi ne tik skirtingais skoniais ir kitais pojūčiais, tačiau ir skirtingais dūmų intensyvumais, todėl kiekvienas rūkantysis turės galimybę pasirinkti norimo stiprumo e cigaretės skystį. Be viso to taip pat galėsite išsirinkti ir norimo nikotino dozę savo e cigaretės skystyje, tačiau atkreipkite dėmesį ir į tai, kad įtaką rūkymui daro ir elektroninės cigaretės ilgis, mat kuo ji ilgesnė, tuo didesnis kiekis nikotino joje telpa, todėl tokių cigarečių savininkams yra nerekomenduojamas stipriausias e – skystis.

Didelė skonių paletė

E cigaretės skystis pasižymi ir skonio savybe. Daugeliui geriausias e – skystis yra jiems patinkančio skonio, todėl dabar rinkoje yra itin didelė pasiūla tokių pasirinkimo galimybių. Didelė tikimybė, kad pirmą kartą jūs tiesiog pasimesite negalėdami išsirinkti tinkamiausio skonio, todėl apmąstykite, ko būtent norėtumėte. Vaisių mylėtojams siūloma išbandyti kivių, juodųjų serbentų, bananų, arbūzo ir daugybės kitų vaisių skonius, o nebijančius rizikuoti vilioja pieniško šokolado, romo, vanilės, kramtomosios gumos, kapučino bei kiti skaniausi skoniai. Tokia įvairiausių skonių gausybė priverčia rūkantįjį pasijausti tarsi vaiku milžiniškoje žaislų parduotuvėje, mat akys mato daug, o širdis nežino nuo ko pradėti!

Užteks ilgam

Ne paslaptis, kad dažnas rūkantis per keletą dienų suvartoja vieną pakelį cigarečių, kai tuo tarpu vienas e – skysčio buteliukas (10 ml) bus vartojamas maždaug 7 dienas. Vien dėl šios priežasties e cigaretės skystis susilaukė tokio susidomėjimo nauja rūkymo galimybe, o ką jau kalbėti apie mažesnę žalą ir savo, ir aplinkinių sveikatai! Skonių gausybė leidžia dar labiau individualizuoti rūkymo ritualą, tačiau nepamirškite, kad skirtingi gamintojai jums pateikia skirtingos kokybės produkciją, todėl verta išmėginti kelis variantus, kelis skonius tam, kad atrastumėte būtent jums skirtą variantą. Be viso to galimybė pasirinkti nikotino kiekį suteikia galimybę rūkantiesiems mažinti suvartojamą nikotino dozę, todėl taip jūs gerinsite savo sveikatą, tuo pačiu ir kasdieninę savijautą. Energijos padidėjimas ir žvalumas – tai geros savijautos varikliukas, kurį e cigaretės suteiks tiek jums, tiek jūsų aplinkoje gyvenantiems žmonėms.