Medicina / Sveikata

Koks endokrinologas geriausias?

Sveiki, man labai reikia patarimo vienu svarbiu klausimu – čia tikriausiai tik endokrinologas man gali padėti, bet aš tokių nepažįstu ir nežinau, kur jie geriausi renkasi, tad gal jūs galėtumėte man padėti su klausimu, kur pirmiausia turėčiau kreiptis? Tiems, kas nežino, apie ką aš čia tiksliai šneku, tai endokrinologas yra gydytojas, kuris diagnozuoja ir gydo ligas, atsiradusias dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimo. Jis gydo tokias ligas, kaip skydliaukės, antinksčių patologija, cukrinis diabetas, kuris tikriausiai daugumai sergančiųjų kokia endokrininių liaukų liga aktualiausias, hormonų pusiausvyros sutrikimai taip pat priskiriami šiam gydytojui.

Endokrinologas
Endokrinologas

Aš labai daug keliauju po Lietuvą, tad man nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje reikėtų eiti pas gydytoją. Žinoma, pirmiausia eičiau pasitikrinti, ar mano spėjimai dėl galimos ligos yra teisingi, tad prašau labai nurodyti gerą gydytoją, tiksliai diagnozuojantį ligas. Tad pasisakykite, gal yra koks geras endokrinologas vilniuje? Čia jų tikriausiai visa galybė, tai kaip išsirinkti vieną? Juk tikriausiai vis tiek skiriasi ligų konstatavimo kokybė visur, bet gal yra kokia vieta, į kurią traukia visi Vilniaus gyventojai? Yra vienas gydytojas, apie kurį esu girdėjęs, bet niekada daug taip ir nesigilinau. Ar endokrinologas navickas kam nors yra girdėtas? Kokią nuomonę apie jį turite? Gal kam teko pas jį gydytis, gal ką nors gero turite pasakyti? O gal kaip tik atvirkščiai? Kokių dar pavardžių paminėtumėte? Taip pat gal papasakotumėm, kaip vyksta bendravimas su tais gydytojais? Kodėl pasirinkot vieną, o ne kitą?

Kiek žiūrėjausi internete, tai sako supermamų klubas geras endokrinologas kaune yra, tačiau kažkaip neradau tikslių nuorodų, nei kas ten toks, nei kur dirba. Gal kas nors žinote? Gal turite ką patarti, labai norėčiau sužinoti daugiau. Kaip jau sakiau, man nelabai svarbi viena, kur važiuoti. Tad endokrinologas kaune man tikrai labai tiktų. O kaip situacija su kitais miestais yra? Juk ten turėtų irgi būti daug gerų specialistų susirinkę. Gal pas tokius kaip tik reikėtų važiuoti? Aš labai dažnai būnu pajūryje, ten praleidžiu gana ilgą laiko tarpą – tai yra, vis laikinai ten gyvenu. Ten labai gera, miestas prie jūros tikrai stiprina žmogaus sveikatą, iš ten grįžęs visuomet jaučiuosi kaip po labai geros terapijos. Tad gal kas žino, kur ten koks endokrinologas klaipėdoje yra? Būtų labai naudinga pas jį apsilankyti.

 

Taip pat iš mano kelionių krypčių man labai tiktų, jei kas pasakytų, koks yra geras endokrinologas mazeikiuose. Tik neklauskit, kodėl tiek daug keliauju, taip reikia, toks darbas. Užtat pažįstu Lietuvą labai gerai ir man čia labai gera gyventi, nesvarbu, kuriame mieste bebūčiau. Tad dar kitas įmanomas variantas būtų endokrinologas siauliuose, tikrai turėčiau ne vieną progą pas jį apsilankyti. Bėda ta, kad aš dar nežinau, ar tikrai man kažkas negerai, bet turiu labai stiprių įtarimų, tad noriu visą situaciją žinoti kuo anksčiau, kad būčiau pasiruošęs tinkamai sutikti žinias apie esamą ligą.

Taigi man labai reikalingas patikimas ir savo srityje daug patyręs endokrinologas. Toks, su kuriuo būtų paprasta bendrauti ir kuris galėtų pasiūlyti man tinkamiausią gydymą, kad ir toliau galėčiau gyventi, kaip dabar gyvenu. Nes būtų itin sunku nusistovėti vienoje vietoje, aš ir toliau noriu kuo daugiau keliauti. Dabar čia viską surašęs pagalvojau, kad visgi tinkiausia man būtų, jei atsirastų koks endokrinologas klaipedoje, su kuriuo galėčiau pastoviai bendrauti, Tad jei kokį žinote, būtinai pasidalinkite informacija!