Medicina / Sveikata

Kokybiški dantų implantai atrodo taip pat, kaip natūralūs dantys

Kokybiški dantų implantaiPer pastarąjį dešimtmetį medicinos srityje dantų implantai padarė kone didžiausią pažangą. Dabar jie tapo viena pagrindinių priemonių, kurios gali pagelbėti pacientams, kenčiantiems nuo įvairių su dantimis ir dantenomis susijusių problemų. Neskubėkite sakyti, kad toks sprendimas jums nepriimtinas ir nepatogus, nes jūs galite klysti. Kokybiški dantų implantai atrodo visiškai taip pat, kaip jūsų natūralūs dantys. Prabėgus kuriam laikui, apsipratę su naujais dantimis, pacientai neretai netgi patys pamiršta, kuris dantys jiems buvo implantuoti.

Tai liudija implantų kokybę ir efektyvumą. Tiems, kurie iki šiol pasikliaudavo tik protezais, pats laikas keisti požiūrį ir atsinaujinti. Implantų dėka nejausite jokių nemalonių pojūčių. Maisto kramtymas nebebus kančia, o bendravimas su aplinkiniais bus visai kitoks ir teiks malonumą. Iki šiol nieko apie juos negirdėjusiems, norime pateikti šiek tiek daugiau naudingos informacijos. Žinodami ją būsite tikri, kad tai išeitis, kurios jūs taip ilgai laukėte.

Kokybiški dantų implantai gali būti skirtingų tipų, tačiau egzistuoja vienas, kuris yra pats populiariausias. Jo metu naudojamas medžiaga iš titano, kuri integruojama ir pritaikoma paciento žandikaulyje. Toks implantavimo būdas užtikrina, kad nebūtų jokios dirbtinio danties nuslydimo ar iškritimo tikimybės. Be to, pacientas, turintis implantuotą dantį, niekuomet nejaus, kad jo burnoje yra svetimkūnis. Implantai netrukdo produktyviam gyvenimui ir suteikia visiško komforto pojūtį.

Suprantama, kad dantų implantavimo procedūra yra chirurginė operacija, o kiekviena bet kurio tipo chirurginė operacija kelia tam tikrą riziką. Svarbu pabrėžti, kad sėkmės lygis labai priklauso ne tik nuo operaciją atliekančio dantų chirurgo turimų įgūdžių ir patirties, bet taip pat ir nuo paciento kaulo kokybės. Dešimties metų duomenys rodo, kad beveik 95 procentai pacientų sėkmingai gyvena su naujais dirbtiniais dantimis, ir jiems nekyla jokių komplikacijų.

Minėtas skaičius yra iš tiesų labai didelis ir rodo, kad kokybiški dantų implantai yra milijonams žmonių visame pasaulyje gelbstinti priemonė. Likęs nesėkmės procentas yra labai glaudžiai susijęs su pacientų gyvenimo būdu. Pavyzdžiui, užkietėję rūkaliai dažniausiai susiduria su įvairiomis komplikacijomis, todėl labai svarbu išlaikyti tinkamą dantų higieną ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą, kuris padėtų užtikrinti lengvą ir tolygų gijimo procesą.