El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Kombinezonai – modernios kultūros dalis, simbolizuojanti laisvę

juodas-kombinezonas-41-1Kuris drabužis jums labiausiai asocijuojasi su laisve? Turbūt ne vienas atsakytų, jog tai – kombinezonas. Ilgus metus laikytas darbo drabužiu, šiandien kombinezonas vis labiau įsitvirtina mūsų laisvalaikio garderobe.

Dar septintajame dešimtmetyje kombinezonai pasirodė kasdienėje ir net aukštojoje madoje, o joje įsitvirtino devintajame dešimtmetyje. Tada išpopuliarėjo futuristiniai kombinezonai, kuriuos dažnai dėvėjo ir fantastinių filmų herojai.

Daug dainininkų ir muzikos grupių naudojo kombinezonus kaip sceninio kostiumo dalį. Pavyzdžiui, juodos odos kombinezonas tapo neatskiriama dainininkės SiuziKvatro įvaizdžio dalimi. Kombinezonus ar į juos panašius gaminius pasirodymų metu yra dėvėjusios tokios scenos žvaigždės kaip Elvis Preslis, Mikas Džegeris, Fredis Merkuris, BritnėSpyrs, Pink, SpiceGirls ir kiti.

Šiandien kombinezonai yra prieinami ir populiarūs ne tik tarp scenos žvaigždžių. Kombinezonas tampa vis populiaresne mūsų kasdienio garderobo detale. Egzistuoja įvairūs kombinezonų tipai. Jeigu tipinį kombinezoną galima dėvėti kaip pagrindinį ar net vienintelį drabužį, dalinis kombinezonas arba semikombinezonas(jo viršus turi petnešas ir truputį primena prijuostės viršų) paprastai dėvimas ant marškinėlių.

Kombinezonai moterims sukirpimu yra panašūs į kombinezonus vyrams, tačiau neretai skiriasi savo spalvine gama. Egzistuoja ir kombinezonų, kuriuos dėvėti gali abi lytys.

Atskira kombinezonų karalija yra kombinezonai moterims. Šie kombinezonai paprastai yra itin spalvingi, dekoruoti aplikacijomis ir papuošimais. Ypač populiarūs vientisi kombinezonai vaikams su natūraliu kailiu, pavyzdžiui, avikailiu. Tokie kombinezonai paprastai yra šilti, neperšlampami ir neperpučiami. Labai svarbu, kad toks kombinezonas nevaržytų vaiko judesių.

Kombinezonų kainos įvairuoja. Jos gali siekti nuo kelių litų už gaminį (dėvėtų drabužių parduotuvėse) iki kelių šimtų ar net tūkstančių, jei tai – dizainerio kūrinys. Žieminis kombinezonas kainuos daugiau, nei vasarinis, vienetinės gaminos – daugiau, nei serijinis. Linkime surasti optimaliausią kainos ir kokybės santykį ir nepamiršti, kad kombinezonas pirmiausia turėtų jums leisti jaustis laisvai ir nevaržomai. Jei jis šių sąlygų netenkina – ieškokite toliau, nes kombinezonų pasiūla šiandien didžiulė, galinti patenkinti išrankiausią pirkėją.