kombinuoti turėklai
Būstas

Kombinuoti turėklai: pliusai ir minusai

Medžiagų derinys atveria erdvę vaizduotei. Tinkamas derinys sustiprina struktūrą, padidina patogumą ir galimybę įgyvendinti įdomius interjero sprendimus.

Apsvarstykite, kokios medžiagos derinamos viena su kita, kokie yra kiekvieno varianto kombinuotų turėklų privalumai ir trūkumai.

Metalas + mediena

Vienas iš labiausiai paplitusių derinių. Kad būtų lengviau suimti, turėklai pagaminti iš medžio, o atraminiai stulpai ir balustrai jau yra metaliniai arba juose yra metalinių elementų.

Privalumas – patogesnė rankena išlaikant aukštą konstrukcijos tvirtumą.

Trūkumas yra būtinybė padengti medį specialiais junginiais. Ypač jei tokios kopėčios įrengiamos gatvėje – medis mažiau atsparus oro poveikiui. Taip, ir metalui reikia specialaus apdorojimo, jei jis nėra nerūdijantis plienas.

Metalas + stiklas

Šis derinys labiau paplitęs biurų pastatuose. Stiklas pakeičia balustrus, o turėklai ir atraminiai stulpai pagaminti iš nerūdijančio plieno ar kito metalo. Tačiau pastaruoju metu šios medžiagos dažnai įtraukiamos į interjerą, todėl gali būti ekologiškas sprendimas namams.

Stiklo ir metalo derinio privalumas – persipina saugumas, patogumas ir erdvės „oringumas“. Stiklas neatrodo kaip pilna tvorelė, bet niekam neleis nukristi ar įstrigti tarpuose, kaip nutinka balustrams ir kaltiniams.

Neigiamas aspektas, ko gero, yra kruopštaus plovimo poreikis. Stiklas lengvai susitepa, ypač jei namuose yra vaikų, kurie tikriausiai nuolat jį lies rankomis. Dulkės greitai kaupsis visame paviršiuje.

Beje, jei laiptais naudosis vaikai, reikėtų pagalvoti apie dviejų lygių turėklus: standartinius suaugusiems ir 50-70 cm aukščio vaikams.

Gatvės laiptuose naudojamas metalas ir stiklas, vėlgi geriau nerūdijantis plienas.

Medis + stiklas

Nesunku atspėti, kad tokių medžiagų derinys sujungia jų privalumus ir trūkumus.

Patogus sukibimas, organiškai tinkantis bet kokiam interjerui, saugumas ir erdvumas – neabejotini tokių turėklų privalumai.

Ypatinga kiekvienos medžiagos priežiūra yra minusas. Galbūt ne pats patogiausias gatvės laiptų turėklų sprendimas. Mediena genda, stiklas greitai susitepa.

Metalas + mediena + stiklas

Kartais norint pasiekti norimą efektą, derinamos trys medžiagos. Taigi jie stengiasi aprėpti visas teigiamas medžiagų savybes: skaidrumą, patogumą ir stiprumą.

Žinoma, išvardijome dažniausiai pasitaikančius kombinuotų turėklų variantus. Niekas netrukdo naudoti kitų gerai žinomų medžiagų, tokių kaip akmuo, marmuras, gipsas, betonas ir pan. Tačiau tokie turėklai pastebimai apsunkina konstrukciją ir yra naudojami masyviems, didelių gabaritų laiptams.

Kombinuotų turėklų su nerūdijančiu plienu ir medžiu privalumai

Gaminys turi išskirtinį dizainą dėl medienos naudojimo. Dėl nerūdijančio plieno turėklai yra atsparūs ilgalaikiam drėgmės ir korozijos poveikiui. Todėl jie gali būti naudojami tiek vidiniam, tiek išoriniam objektų išdėstymui.

Kodėl turėklai yra labai paklausūs visose veiklos srityse

  • geriausias kainos ir kokybės santykis;
  • tarnavimo laikas virš 50 metų;
  • geriausių medienos ir nerūdijančio plieno savybių derinys;
  • atsparumas ilgalaikiam mechaniniam poveikiui;
  • neišskiria toksiškų medžiagų, todėl yra saugūs tiek aplinkai, tiek organizmui.

Didmeniniams ir nuolatiniams klientams mūsų įmonė organizuoja asmenines nuolaidų programas su kaupiamomis nuolaidomis. Visiems klientams taikomos individualios kainodaros sąlygos. Susisiekite su mumis jau dabar ir šiandien gausite unikalų pasiūlymą iš mūsų specialistų.

Pabaigai

Bet kokio statybos objekto išdėstymas apima papildomų komponentų naudojimą. Populiariausi namų statyboje yra turėklai su nerūdijančio plieno mediena. Tokie elementai reikalingi, kad būtų lengviau lipti laiptais gyvenamajame name. Tačiau lėšos naudojamos ir pramoniniams objektams, pavyzdžiui, tiltams, sutvarkyti.

Turėklai su nerūdijančio plieno mediena – tai įrankiai, tinkantys ne tik funkcinei, bet ir dekoratyvinei reikmėms. Vardų pagalba galite sukurti originalius architektūrinius sprendimus.

Taip pat priemonės idealiai tiks prie bet kokio dizaino, pabrėžiant jo savybes. Kombinuoti turėklai, jungiantys nerūdijantį plieną ir medieną, pasižymi padidintu funkcionalumu, neprilygstama išvaizda.

Šaltinis: tureklai.net