Būstas

Komodos

Atidžiai renkamės svetainės baldus

Komodos
Komodos

Svečių kambarys turi būti jauki vieta, kurioje gera bendrauti su draugas ir artimaisiais. Harmoningą interjerą sukursite atidžiai rinkdamiesi baldus, sienų spalvas, dekoro detales. Įvairios komodos, stalas, sofa, fotelis, televizoriaus stalelis ir daugybė kitų baldų gali stovėti Jūsų svetainėje.

Neapkraukite patalpos

Norite, kad interjeras atrodytų skoningai? Neprikraukite kambario daugybės baldų, nes tai ne tik negražu, bet ir nepatogu. Jei Jūsų svetainė itin didelė, tai Jus turėtų dominti sekcijos, o turintiems mažą svetainę geriau komodos, nes užima nedaug vietos. Komoda – puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi daug daiktų, kuriuos norėtų laikyti svetainės kambaryje. Taip pat praktiška rinktis indaują, nes šis baldas būna aukštas, todėl užima nedaug ploto. Privalote nuspręsti, kokie baldai Jums būtini, o kokių vertėtų atsisakyti. Svarbu ne tik, kokius baldus įsigysite, bet ir kaip juos pastatysite. Sofa, sėdmaišiai, fotelis turėtų būti pastatyti taip, kad pašnekovai galėtų matyti vieni kitų akis. Atkreipkite dėmesį ir į sienų spalvas, jos neturėtų būti pernelyg ryškio, priešingu atveju, jos blaškys dėmesį. Dėl interjero suderinimo galite kreiptis į dizainerį, bet už tai teks papildomai mokėti. Galite patys pasidomėti, kokie interjero sprendimai šiuo metu populiariausi, pasiskaityti apie interjero stilius ir jų derinimo galimybes. Tad svetainė – patalpa, į kurią kartais užsuka daug žmonių vienu metu, todėl būtina ją pritaikyti patogiam bendravimui.

Mėgstantiems klasiką

Nesate tas žmogus, kuriam patinka modernus interjeras, jis Jums „per šaltas“? Jums turėtų patikti klasikiniai baldai: senoviškos indaujos, masyvūs stalai, prabangios sofos. Baldai yra arba senoviški, arba sukurti taip, kad atrodytų tokie. Kodėl niekada neblėsta klasikinių baldų populiarumas? Jie rodo gerą šeimininko skonį, suteikia namams subtilios elegancijos. Vis dėlto ir senoviniai baldai gali atrodyti neskoningai, jei jų bus per daug. Svarbu ir tai, kad namai neatrodytų tarsi antikvarinių daiktų muziejus, turite sukurti jaukumą detalėmis. Įvairios komodos spinteles gali būti įsigyjamos sendaikčių turguje, bet tokiu atveju nebūsite užtikrinti prekės kokybe. Geriau nerizikuoti pirkti senovinį daiktą bet kur, parduodamos senovinės komodos vilniuje ir kituose miestuose, apstu ir kitokių klasikinio stiliaus baldų parduotuvių. Dekoro detales galite įsigyti turguje, bet itin atidžiai apžiūrėkite daiktą, įsitikinkite, kad verta mokėti nustatyto dydžio sumą. Vis dėlto bijote, kad kambarys neatrodys jaukus? Bandykite derinti skirtingų interjero stilių detales, pavyzdžiui, šiuolaikišką sėdmaišį ir supamąjį krėslą. Turėtumėte pasitarti su interjero dizaineriu, kad jis padėtų sukurti išskirtinį interjerą, kuris atrodytų skoningai.

Verta pirkti virtualioje erdvėje

Šiais laikais daugybę daiktų galima įsigyti elektroninėse parduotuvėse, parduodamos ir komodos internetu bei kiti baldai. Yra daugybė įmonių, kurios teikia galimybę nusipirkti patinkantį daiktą virtualiai. Jums net nereikės išeiti iš namų, kad apžiūrėtumėte kelių elektroninių parduotuvių baldų pasiūlą ir užsisakytumėte prekę. Po nustatyto pristatymo termino komodos ar kiti baldai atsiras Jūsų namuose. Argi ne paprasta? Kodėl geriau ne komodos kaune įsikūrusioje parduotuvėje, o šie baldai internete? Elektroninėse parduotuvėse siūlomas didesnis prekių asortimentas mažesnėmis kainomis, todėl turėsite daugiau galimybių rinktis. Pasidomėkite, galbūt šiuo metu kuri nors įmonė savo tinklalapyje skelbia išpardavimą, ir komodos kaina yra sumažinta perpus.

Apibendrinant galima pasakyti, kad spintos galbūt ir nereikia Jūsų svetainėje, bet turite pasirūpinti bent jau indauja, kad turėtumėte kur sudėti daiktus. Neapkraukite svetainės daugybe baldų (galbūt Jums nereikalinga sekcija, užteks tiesiog komodos), apgalvotai derinkite iškirtinės detales, kad interjeras atrodytų nepriekaištingai.