Kompiuteriai / internetas

Kompiuterių priežiūra Kaune

Priežiūra tai ne vienkartinis apsilankymas, o ilgalaikių ryšių sudarymas. Atliekant kompiuterių priežiūrą įmonėms visada keliami aukštesni reikalavimai, trumpesni terminai, nuotolinis prisijungimas, mažinant darbų prastovos laiką.

Tai nauda įmonei, o man lengviau dirbti su klientu, nes žinau jo techniką, lankydamasis ne pirmą kartą gerai susipažįstu su visu įmonės IT ūkiu, dėl to aptarnavimas trunka greičiau, o darbo kaštai mažesni. Taip išlošia ir klientas, nes darbų kaina mažesnė.

Kompiuterių priežiūra Kaune apima ne tik kompiuterių priežiūrą, bet viso IT ūkio priežiūrą. Kilus problemų su kompiuteriu atliekamas kompiuterių remontas. Neveikia internetas – vykdomas kompiuterinių tinklų administravimas. Sprendžiamos  visos problemos susijusios su spausdintuvų, tinklo laidų, maršrutizatorių, kompiuterių aparatinės įrangos, programinės įrangos problemos. Taip gaunamas kokybiška ir pilnavertė paslauga kompiuterių priežiūra Kaune.

Daugelis įmonių turi vadinamą kompiuteristą savo vidinėje įmonėje, arba kuris nors darbuotojas taiso sugedusius kompiuterius, nes turi daugiau žinių techninėje srityje. Aptarkime šias dvi situacija plačiau.

kompiuteriu prieziura kaune

Ar verta turėti kompiuteristą įmonės viduje

Iš pirmo žvilgsnio turint kompiuterinį ūkį reikia ir prižiūrinčio darbuotojo, todėl daugelis įmonių nusisamdo IT specialistą. Tam specialistui mokamas atlyginimas, mokesčiai, išskiriama darbo vieta ir nuperkami visi reikiami įrankiai. Sudėjus šias sumas išreikštas piniginiais vienetais ir tiksliai suskaičiavus darbuotojo darbo laiką visada gaunasi viena ir tapati situacija:

  • darbuotojo darbo vieta kainuoja tiek pat kaip kitų darbuotojų
  • darbuotojas neneša tiesioginio pelno įmonei
  • reikia nupirkti papildomos įrangos kuri naudojama tik kartais, o dažnu atveju tik keletą kartų
  • darbuotojas neturi pilno darbo krūvio

Esu matęs nemažai įmonių kurios nusisamdę IT specialistą pilnu etatu paskaičiuoja jo nešamą vertę įmonei ir darbuotojo kainą, priima sprendimą, jog reikia mažinti atlyginimą, o taip įsisuka į darbuotojų rotaciją ir amžiną studentų paiešką.

Ar verta darbuotojui nedirbančiam IT prižiūrėti IT ūkį

Kompiuterių priežiūra reikalauja ypatingų žinių IT srityje, aparatinėje ir programinėje įrangoje. Todėl darbuotojas įmonės viduje dirbantis su tuo nesusijusius darbus, net ir intensyviai domėdamasis technologijomis, turi žymiai mažiau patirties už tą darbuotoją kuris dirba su kompiuterių priežiūra daugelį metų. Imant remonto resursą iš išorės, gaunamos greitos ir profesionalios paslaugos, po kažkiek laiko kyla žymiai mažiau problemų, nes darbai buvo atlikti asmens kuris turi patirtį. Paskaičiavus darbuotojo laiko kaštus taip pat gaunamas neigiamas rodiklis, nes jis dirbdamas įmonei pagal savo pareigybes atneša įmonei daugiau pelno nei išleisti pinigai kompiuteriu priežiūrai.