Kompiuteriai / internetas

Kompiuterių remontas Vilniuje – UAB SOLIDAS

Kompiuterių taisymas
Kompiuterių taisymas Vilniuje

Dabartiniame technologijų bei technikos pasaulyje vis aktualiau darosi daiktų remontavimas, užuot perkant juos naujus. Žinoma, tai daroma ne tik dėl savo paskatų t.y. kad susitaupyti pinigų, tačiau ir tam, kad taupyti medžiagas, nes kaip žinia, žemėje ne visi šaltiniai gali būti atsinaujinantys. Aptarsime kompiuterių remontą, konkrečiau nešiojamųjų kompiuterių, nes tai ko gero pelningiausia sritis susijusi su kompiuterio komponentų remontavimu šiuo metu.

Kompiuterių remontas apskritai gali būti pelninga sritis, pagrinde informatikos inžinieriams ar tiems, kurie nusimano bent kiek apie kompiuterius. Ne paslaptis, kad galima perpirkti pagedusius kompiuterius ir geras dalis perpardavus uždirbti solidžias pinigų sumas. Kompiuterių taisymas taip pat tampa išsigelbėjimu daugeliui žmonių, kuriems kompiuteris reikalingas skubiai, o už greitą pataisymą įprastai dar ir primokama papildomai.

Dažniausi gedimai, su kuriais susiduriama kai atliekamas kompiuterių remontas, tai tam tikrų kompiuterio komponentų netikėtas gedimas. Tai gali būti vaizdo plokštės gedimas, garso kortos arba kitų kompiuterio viduje esančių įrenginių netikėtas gedimas: pvz. Kietojo disko, diskų įrašymo/nuskaitymo įrenginio ir panašiai. Taip pat kompiuterių taisymas susiduria ir su kiek mechaninėmis problemomis: kai kompiuterio korpusas pažeistas ir reikia nustatyti kokį nors gedimą.

Kompiuterių remontas apima ne tik liaudiškai tariant „geležį“, tačiau aktualus ir tvarkant programinę įrangą. Neretai tenka atsižvelgti į kliento norus bei paruošti operacinę sistemą taip, kad ji ateityje keltų kuo mažiau problemų. Kiti klientai susisiekia ne tik tam, kad paremontuotų kompiuterį, bet kad ir galėtų jį atnaujinti, tokiu būdu gaunami papildomi resursai ir nereikia išleisti papildomų pinigų tam, kad nusipirkti naują kompiuterį.

Kaip jau minėjome anksčiau, ko gero pati pelningiausia sritis – nešiojamų kompiuterių taisymas. Ne paslaptis, jog šiais laikais juo pradėjo pirkti kur kas sparčiau, dėl jo mobilumo, ypač jauni žmonės, taip pat ne paslaptis ir tas dalykas, jog nešiojamus kompiuterius patogu taisyti, priedo galima užsidirbti papildomai atliekant tokias paslaugas kaip duomenų atstatymas ar paprasčiausias dulkių išvalymas, iš ko galima užsidirbti neretai iki keleto šimtų litų.