El. Parduotuvės,  Medicina / Sveikata

Kontaktinės linzės – susigrąžinkite pasitikėjimą savimi!

kontaktines linzesNorite atrodyti moderniai ir labiau pasitikėti savimi, tačiau jums diskomfortą sukelia nepatogūs akinių rėmeliai ir norite jais nusikratyti, tokiu atveju kontaktinės linzės yra geriausias sprendimas iškilus šiai problemai! Mūsų siūloma produkcija pasižymi aukšta kokybe, suteikiamomis garantijomis (šimtaprocentis pinigų grąžinimas ar prekės pakeitimas kita) bei nuolat vykstančiomis akcijomis ir specialiais pasiūlymais, skirtais mūsų lojalių klientų klubui.

 

Linzės gali jūsų pakeisti jūsų gyvenimą, suteikti jam naujų ryškesnių spalvų, geriau matyti kasdienes pasaulio daleles, jaustis labiau užtikrintiems kiekviename žingsnyje ir pamiršti pabodusius, nepatogius ir net gi trukdančius akinių rėmelius. Pasitikite rytą šviežiomis akimis, juk pasirininkę mūsų konktaktines linzes, kurios gali būti dvejopos – vienadienės, kada vakare jas išsiėmę išmetate, arba daugkartinio naudojimo – nakčiai išsiimate ir įdedate į specialią talpą su dezinfekciniu skysčiu, o ryte vėl įsistatote į akis, kurios nejaus jokio dirzglumo ir diskomforto dėl unikalios mūsų parduodamų kontaktinių linzių formulės.

 

Kaip linzės gali pakeisti gyvenimą? Štai vieno mūsų kliento, vardu Tomas, istorija (kalba netaisyta Red. Past.):

linzesKontaktinės linzės pakeitė mano gyvenimą. Pradėkime nuo to, jog nuo mažens turėjau nešioti akinius, kurių dizainas tada dar tikrai neatrodė toks patrauklus, kaip kad dabar, todėl mokykloje susilaukdavau nemažai užgaulingų žodžių ir pravardžių, tokių kaip „šurikas“, „akiniuotis“ ir panašiai. Man tai buvo sunkus etapas, nes nieko negalėjau padaryti, buvo toks laikas, kad vos išėjęs iš namų, akinius įsidėdavau į kuprinę ir mokyklos suole sėdėdavau tarsi gerai matyčiau lentą, tačiau taip tikrai nebuvo, todėl kartais nukentėdavo ir mano mokslai. Baigęs mokyklą nebesusidurdavau su patyčiomis dėl akinių, tačiau jaučiau tam tikrą diskomfortą, gal būt tai tapo šiokiu tokiu kompleksu, nes patalpose su daug žmonių, ar liftuose, jausdavausi stebimas, tarsi visi, kurie žiūrėdavo į mane mintyse juoktųsi iš mano akinių. Ką jau kalbėti apie nepatogumus žiemą, kai vos atėjęs į darbą pasijusdavau nemaloniai, kai akinių stiklai užrasodavo, arba sportuojant (mėgstu žaisti krepšinį, tačiau su akiniais turiu žaisti itin atsargiai ir saugotis ne tik savo sveikatos, tačiau ir kitų, kad nesužeisčiau rėmeliais). Taigi nutariau išmėginti kontaktines linzes, ir ką jūs manote – mano gyvenimas tikrai pasikeitė! Visų pirma, daugiau dėmesio iš moteriškosios giminės atstovių! Tikrai taip! Na, gal būt tai ne tik dėl akinių, tačiau su linzėmis aš įgavau daugiau pasitikėjimo savimi ir klube ar vakarėlyje drąsiai galiu prieiti ir užkalbinti man patikusią merginą ir visiškai nekompleksuoti dėl savo prastos regos. Beje, taip netyčia susitikau su buvusia bendraklase, kuri mane pagyrė už naują stilių ir teigiamus pokyčius. Taip pat, atsikratęs akinių, susilaukiau didesnio pasisekimo darbe, tapau patrauklesnis vadybininkas, todėl išaugo pardavimai ir mane paaukštino. Žinoma, tai tikrai nutiko ne tik dėl to, jog pamiršau tolimoje praeityje mane kamavusius akinius, tačiau linzės prisidėjo prie išaugusio mano pasitikėjimo savo jėgomis, todėl taip atsivėrė galimybė daugiau pasiekti ir todėl esu labai laimingas! Kontaktiniai lęšiai – viskas, ko gali reikėti jaunam žmogui, norinčiam būti sėkmingu ir atrodyti natūraliai bei ryžtingai!

 

Taigi kontaktinės linzės keičia žmones ir jų gyvenimus, tačiau jie tinka ir juos galite nešioti ne tik tada, jei jus kamuoja prasta rega, nes mes turime ir pasiūlymą tiems, kas nori ypatingos ir originalios akių spalvos – linzes, be dioptrijų! Siūlome pasiskaityti mūsų darbuotojos Kristinos istoriją apie jos ir kontaktinių lęšių draugystę! (kalba netaisyta Red. Past.):

Nors mano regėjimas, kone tobulas (kol kas J), tačiau mane visada žavėjo ryškios ir išraiškingos žydros akys, tačiau manosios visada buvo labiau pilkos, nei melsvos, todėl vaikystėje ir paauglystėje labai dėl to išgyvenau, nes, atrodė, jog berniukams labiausiai patinka žydraakės mano bendraklasės, todėl visada svajojau apie žydras akis. Taigi laikui bėgant nutariau išmėginti spalvotuosius lęšius, t.y. žydras linzes be dioptrijų. Su spalvotomis linzėmis pagaliau galėjau jaustis savimi užtikrinta ir tapau pastebimesnė tiek vakarėliuose, tiek darbo pokalbiuose, o galiausiai, dėl ryškių akių buvau pastebėta vienos fotomodelių studijos, todėl dabar laisvalaikiu ir papildomai uždarbiauju vienos firmos fotostudijoje. Spalvoti kontaktiniai lęšiai yra puiki išeitis visiems, kurie nori pakeisti savo išvaizdą, paryškinti savo neišraiškingas akis, suteikti pasauliui daugiau spalvų ir tapti matomais, siūlau juos išbandyti kiekvienam, juk tai tikrai pigiau, nei nauja šukuosena ar naujas kostiumėlis, o juk akys – sielos veidrodis, tad pagaliau galiu jaustis itin puikiai!

 

Taigi siūlome įsigyti kontaktinius lęšius ir tiems, kurių rega yra puiki, tačiau norintiems pakeisti akių spalvą, bent jau vakarėliui!

 

Visiems lęšiams įsigyti studentams taikoma net dešimties procentų nuolaida, o prisiregistravusiems prie mūsų internetinio tinklalapio ar tapusiems mūsų gerbėjais socialinianio tinklo Facebook paskirtyje, išankstinė penkių procentų nuolaida visai mūsų produkcijai, todėl tikrai verta išnaudoti progą įsigyti kontaktines linzes gerokai pigiau ir sutaupyti!

 

kontaktiniai lesiaiKontaktiniai lęšiai ko gero geriausias sprendimas tiems, kas nori atrodyti jaunatviškai ir mėgautis ryškesniu bei geresniu vaizdu, o taip pat pamiršti visus nepatogumus ar nemalonias situacijas, kurias sukelia prasta rega. Su naujausios kartos kontaktinemis linzėmis jūs nepraleisite pro akis mažiausios smulkmenos, kaip kad autobuso numerio ar gražios praeivės, todėl jūsų kasdienybė taps pilnavertiškesnė ir galėsite jaustis geriau. Rinkitės mūsų siūlomas linzes jau dabar ir prisijunkite prie modernių, gražių ir savimi pasitikinčių žmonių klubo, kuriems prasta rega nesutrukdė jaustis gerai, bet kurioje situacijoje, juk gerai matyti, vadinasi gerai jaustis kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą!

 

Informacija paruošė http://www.lenses2buy.lt/