El. Parduotuvės,  Medicina / Sveikata,  Pirkiniai / Paslaugos

Kontaktiniai lęšiai – džiaugsmas akims

kontaktiniai lesiaiDažnai girdime kalbančius žmones, jog kontaktiniai lęšiai yra nepatogūs, akis sausinantys ir verčiantys raudonuoti daikčiukai, o juos nešioti gali tik tie žmonės, kurių akys juos priima ir adaptuojasi, tačiau ar tai yra tiesa? Tikrai ne. Lęšiai – ko gero geriausias ir optimaliausias sprendimas visiems, turintiems problemų su rega, tačiau nenorintiems nešioti akinių, kurių rėmeliai spaudžia, yra nepatogūs ir kelia diskomfortą tiek dėl fizinių priežasčių (kaip nepatogumas, trukdo sportuojant ar aktyviai leidžiant laisvalaikį), tiek dėl psichologinių kliūčių – kompleksai kylantys dar iš vaikystės, jaučiatės nepatogiai juos nešiodami, nesijaučiate savimi pasitikintys ir nesijaučiate natūraliai.

 

Tuomet kodėl gi nepasirinkti kontaktinių lęšių? Juk tai ne tik modernu, tačiau ir patogu, nes galite drąsiai žsiimti bet kokiu sportu, bet kokiu aktyviu laisvalaikiu, o taip pat sutaupysite nemažą sumą pinigų, nes madingi ir gražūs akinių rėmeliai kainuoja tikrai nemažai, o lęšius galite įsigyti už protingą ir gudrią kainą, kuri tikrai jus nustebins ir privers pamiršti akinius, jau tampančius atgyvena. Norite dar labiau sutaupyti?

 

lesiaiRinkitės mūsų siūlomus kontaktinius lęšius ir tikrai sutaupyste dar daugiau! Kodėl? Visų pirma, todėl, kad mūsų lęšiai parduodami ko ne už didmeninę kainą. Kaip mes sau galime tai leisti? O gi todėl, kad mūsų produkcija parduodama internetu ir mes nemokame jokių nuomos mokesčių, o taip pat stengiamės, jog kontaktiniai lęšiai būtų pasiekiami kiekvienam, turinčiam problemų su regėjimu ir taip kiekvienas žmogus galėtų sau leisti matyti geriau, ryškiau, ir, kitaip tariant, tarsi matytumėte taip, kaip natūraliai neturėtumėte regos problemų.

 

O dabar pasiūlymas visiems, kas mato puikiai, tačiau nori nustebinti draugus, mylimuosius ar šeimos narius šventėje, ar vakarėlio metu – jūs galite rinktis spalvotus lęšius, kurie yra be dioptrijų, tačiau pakeičia jūsų natūralią akių spalvą, arba paryškina esamą, taigi galite iš tiesų tapti vakarėlio pažiba dėl itin ryškių ir viliojančių akių, vyrai eis iš proto dėl jūsų paryškinto moteriško žavesio kupinų akių žvilgsnio, o vyrams taip pat siūlome išmėginti akių lešius su spalvomis, nes moterims lygiai taip pat patinka ryškios, išraiškingos ir viliojančios akys!

 

Spalvotus lęšius įsigyti galite ir su dioprtijomis, taigi galite rinktis iš itin didelės pasiūlos, nes siūlome ne tik įprastines spalvas, kaip ruda, mėlyna ar žalia, tačiau ir pilkus, gelsvus, rusvus, žydrus, melsvus bei visokius kitokius įmanomus atspalvius, tarp kurių tikrai išsirinksite sau tinkamą!

 

O dabar gera naujiena, kurios neišgirsite iš kitų lęšių pardavėjų! Kontaktinius lęšius, kuriuos įsigysite pas mus, gausite tiesiai į namus, tiesiai prie savo namų durų visoje Lietuvoje, bet kuriame mieste ar miestelyje visiškai nemokamai, todėl jums nereikės niekur vykti, norint juos atsiimti ir galėsite džiaugtis ne tik sutaupytais pinigais, nes ši paslauga nemokama, tačiau taip pat gausite juos ir sutaupysite brangaus laiko, juk puikiai žinote pasakymą, jog laikas yra pinigai! Mes mylime savo klientus, todėl turime jiems paruošę daugybę staigmenų!

 

lesiai internetuViena iš šių staigmenų yra lojalaus kliento kortelė. Tapkite mūsų lojalių klientų klubo nariu ir gaukite ypatingas nuolaidas įsigyjant lęšius internetu, tačiau nenusiminkite ir tapkite mūsų gerbėjais socialinio tinklo Facebook paskyroje Kontaktiniai lęšiai internetu ir iškart gausite net dešimties procentų nuolaidą įsigyti mūsų kokybiškus ir patikimus lęšius! O užsiregistravę mūsų internetiniame puslapyje ir įvedę veikiantį elektroninį paštą, nuolat gausite specialius ir malonius pasiūlymus paruoštus būtent jums, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir dažniausius apsipirkimus!

 

Kontaktiniai lęšiai, tai ko gero yra vienas tų dalykų, apie kuriuos svajojote jau seniai ,tačiau niekaip nerasdavote geriausio pasiūlymo ir vis atidėliodavote sprendimą pereiti prie modernaus ir natūralaus grožio etalono. Rinkitės lęšius jau šiandien ir pamirškite akinių keliamus nepatogumus ir problemas, su kuriomis susidurdavote iki tol, kol neatradote šio nuostabaus, modernaus ir jūsų gyvenimą pakeisiančio išradimo!

 

Lęšiai – ir jaunam, ir senam, visiems, kas nori maloniai leisti laisvalaikį gamtoje, sportuoti ir pamiršti, jog turi bėdų su rega, juk nusipirkę ilgalaikius lęšius, juos pasikeisti galėsite tik kartą į mėnesį, o pirkdami kontaktinius lęšius skirtus vienai dienai dar paprasčiau – panaudotus lęšius išmetate, o naujus įsidedate ryte ir vėl keliaujate ir vėl džiaugiatės kasdienybės teikiamais malonumais ar naujomis veiklomis ir nesidrovite savo išvaizdos, nes akiniai jau seniai pamiršti, nes akiniai jau padėti ant spintelės dulka ir jums jų nereikia net prisiminti!

 

Rikitės mūsų kokybišką produkciją, kuriai suteikiama garantija, tačiau galite būti ramūs, dar nė vienas klientas nėra pareiškęs pretenzijų, nes stengiamės, kad vieninteliai atsiliepimai apie mus būtų teigiami ir kad juos paliktumėte ne tik savo noru, tačiau ir parekomenduotumėte savo draugams, taip pat turintiems problemų su rega, juk būtent taip kartu kuriame bendruomenę, kuri dalinasi įspūdžiais, patirtimis ir taip visi kartu galime būti kaip vienas kumštis, kuris žino, jog kontaktiniai lęšiai yra geriausia, ką galima rasti žmonėms, turintiems regos sutrikimų.

 

Mūsų lęšiai, tai pasiūlymas, kuriam atsispirti tiesiog negalite, nes pigiau nerasite niekur, nerasite niekur kokybiškesnės produkcijos, nerasite niekur malonesnio ir greitesnio aptarnavimo ir niekur kitur nepajusite tokio dėmesio jums, mielieji mūsų klientai!

 

Kontaktiniai lęšiai, tai revoliucija jūsų regėjimui, tai pagalba ne tik jūsų akims, tačiau ir naujas posūkis jūsų gyvenime, kardinaliai pagerėjusi rega padės jums jaustis užtikrintiems savimi ir pamiršti visus nepatogumus anksčiau sukeltus jūsų prastos regos ir nepatogių akinių rėmelių, laukiame jūsų jau šiandien!

Daugiau informacijos – http://www.lenses2buy.lt/, http://www.lenses2buy.lv