El. Parduotuvės,  Medicina / Sveikata

Kontaktinių lęšių mitai

lesiai internetuTurbūt daugelis susiduriate su mitais, kuriuos išgirstate iš žmonių, kurie niekad nėra nešioję kontaktinių lęšių ar akinių. Pasiskaitykite juos ir sužinokite daug naujų dalykų apie kuriuos jums dar neteko girdėti ir taip pat nepamirškite, kad lęšiai internetu, kuriuos jūs įsigysite mūsų svetainėje visada bus kokybiški ir nesukels Jūsų akims jokių šalinių veiksnių.

 

Pirmasis mitas: aš negaliu nešioti kontaktinių lęšių. Žinoma, kad jūs galite. Su dabartiniu kontaktinių lęšių tobulėjimu, dabar kiekvienas galite nešioti kontaktinius lęšius ir dėlto nereikia sukti galvos, tiesiog visada pasitikėti gamintojais. Pavyzdžiui, dabar jau galite įsigyti specialius lęšius, kurie naudojami žmonių turinčių visokiausias alergijas silikonui. Žinoma, jie yra brangesni, tačiau žmonės galų gale gali nešioti kontaktinius lęšius. Taip pat yra sukurti lęšiai ir žmonėms sergantiems astigmatizmu. Jie skiriasi tuo, kad yra labai minkšti ir švelnūs lyginant su įprastais lęšiais. Tad jei yra kokia nors priežastis dėl kurios negalėjote nešioti kontaktinių lęšių anksčiau, kreipkitės pas savo akių gydytoją ir jūs galite tapti nustebinti, jog dabar lęšius gali dėvėti beveik visi.

 

Antrasis mitas: kontaktiniai lęšiai atsidurs už jūsų akies ir sužalos rageną. Tikrai ne, nes plona membrana kuri dengia jūsų akį ir kuri susijungia su akies atitvarais puikiai apsaugos jūsų akis ir nepažeis jų. Tai yra praktiškai neįmanoma.

 

Trečiasis mitas: Kontaktiniai lęšiai yra labai nepatogūs. Žinoma, tai irgi yra netiesa. Galbūt pačioje pradžioje, kai lęšius dėsitės į akis pirmuosius kartus, tai bus keista ir šiek tiek dirgins jūsų akį. Tačiau po kurio laiko viskas bus gerai, ir jūs lęšių tiesiog nejausite ir nepastebėsite. O tiems, kurie teigia, kad jiems kontaktiniai lęšiai buvo nepatogūs, visada siūlome išbandyti, kitos firmos gaminius, nes tai nebuvo jums skirti lęšiai.

 

Ketvirtasis mitas: kontaktiniai lęšiai įstrigs jūsų akyje. Kiekvieną kartą prisiminkite, kad lęšiai nėra jūsų akies dalis, tai tėra mažas silikono gabalėlis, kuris apgaubia jūsų rageną. Tad pašalinti iš jūsų akies svetimkūnį visada yra paprasta ir dėlto neturėtų kilti jokių problemų.

 

lesiai internetePenktasis mitas: kontaktiniai lęšiai sukelia per daug problemų kasdieniame gyvenime ir juos naudoti nepatogu. Tai yra visiška neteisybė. Jūs visada galite naudotis skysčiu lęšiams ir taip prižiūrėti savo lęšius. Tai tikrai nesukels jokių problemų ir sunkumų jūsų kasdieniniame gyvenime. Žinoma, nereikia pamiršti ir to, kad kontaktiniai lęšiai gali būti ir vienadieniai, todėl jums nereiks rūpintis jokiais skysčiais jiems prižiūrėti, o kita pusė šio mito, kad dabar jau galite įsigyti ir visos paros lęšius, kurių galėsite neišsiimti visą dieną ir naktį.
Šeštasis mitas: kontaktinių lęšių nešiojimas sukelia akių problemas. Žinoma, tai nėra teisybė jei lęšius jūs dėvite tik retkarčiais, kad pakeistumėte savo akių spalvą. Visi žmonės kurie nešioja lęšius turi akių problema – tai jie daro dėlto, nes jie nemato puikiai. Aišku kontaktiniai lęšiai gali sukelti akių problemas, jei nėra dėvimi tinkamai ir nėra išimami iš akių naktimis. Juki r akims reikia duoti laiko pailsėti. Tačiau dažnai kylančias tokias problemas visada galima išspręsti pasitarus su gydytoju ar vaistininku.

 

Septintasis mitas: aš niekada nesugebėsiu įsidėti kontaktinių lęšių sau į akis. Kaip turėdamas patirties šiuo klausimu, galiu patvirtinti, kad pačioje pradžioje kildavo sunkumų, kol į savo akis sugebėdavau įsprausti lęšius, tačiau po poros savaičių tapau tikru ekspertu, ir tai man nesukeldavo jokių problemų. Tiesiog akis pripranta prie nedidelio dirginimo ir mums nebereikia užsiminėti šiuo varginančiu lęšių įsidėjimu. Taip pat nepamirškite, kad visi žmonės, kurie nešioja lęšius tai daro ir jiems nekyla jokių problemų dėlto.

 

Aštuntasis mitas: kontaktiniai lęšiai iškris iš jūsų akių, tai yra visiška netiesa. Anksčiau kai tik buvo sukurti kontaktiniai lęšiai jie buvo ganėtinai stori ir nelankstūs, kas iš buvo ganėtinai nepatogu ir galėjo trukdyti akims, todėl jos pačios pašalindavo akyje įstrigusį svetimkūnį. Tačiau tobulėjant technologijoms ir lęšiams tampant labai lankstiems, jie daugiau nebeturi šios problemos ir dėlto nekyla panašių problemų.

 

Devintasis mitas: kontaktiniai lęšiai yra labai brangūs. Iš tiesų tai yra netiesa. Taip kontaktiniai lęšiai galbūt ir nėra tokie pigūs kaip akiniai, tačiau kartais žmonės tiesiog nemėgsta nešioti akinių arba jiems su jais yra nepatogu. Netgi ir naudojant pačius brangiausius dieninius lęšius jie jums kainuotų vos keletą litų per dieną. Todėl jei jūs jaučiatės nepatogiai su akiniais ir norite puikiai matyti visada galite rinktis kontaktinių lęšių alternatyvą.

 

Dešimtasis mitas: aš esu per senas nešioti kontaktinius lęšius. Kaip galite tai sakyti, juk jūs visada būsite jauni. Žinoma, vyresniems žmonėms reikalingi lęšiai, kurie yra šiek tiek drėgnesni, todėl visada pasirūpinkite tuo ir klauskite optikoje, ką jums gali pasiūlyti šiuo klausimu.

 

Linksmasis mitas: Turbūt dažnai girdite, kad skaitydami prieblandoje kenkiate savo akims, tačiau tai yra netiesa. Gydytojai yra patvirtinę, kad skaitymas prieblandoje neturi jokio poveikio jūsų regai, todėl nepergyvenkite ir toliau skaitykite.

 

kontaktiniai lesiai internetuTad viską apibendrinus galime teigti, kad mitai atsirandantys dėl lęšių nešiojimo tėra žmonių pramanai, kurie reikalingi padidinti nepasitikėjimą lęšių gamintojais ir pačiais lęšiais. Šia nepasitikėjimo priemone gali būti proteguoti ne kas kitas kaip akinių gamintojai, todėl atkreipkite dėmesį į tai ir supraskite, nes visada yra kelios suinteresuotos pusės ir nepamirškite, kad lęšiai internetu yra patogu, kokybiška ir greita, tad pirkite lęšius ir džiaukitės puikiu matymu kiekvieną diena bei gūdžiomis žiemos naktimis.

http://www.lenses2buy.lt/