Laisvalaikis / Pomėgiai

Kosmetika – svarbi moters gyvenimo dalis

Kosmetika yra labai svarbi dažnos moters gyvenimo dalis. Kosmetiką moterys naudoja kasdien ir vertina ją dėl galimybės atrodyti jauniau ir žaviau. O juk kiekviena moteris trokšta kuo ilgiau išlaikyti savo grožį ir jaunystę. Kosmetikai dažna moteris išleidžia didelę savo atlyginimo dalį. O ką vyrai mano apie kosmetiką? Daugelis vyrų teigia, kad jų merginos ar žmonos turi „kalnus“ kosmetikos, bet joms vis tiek negana. Vyrai pastebi netgi moterų priklausomybę nuo kosmetikos. Jie teigia, jog jų moterys vos ne kasdien įsigyja kažką naujo. Pačios moterys taip pat pripažįsta, kad turi priklausomybę kosmetikai. Besitvarkydamos savo kosmetinį krepšelį moterys dažnai išmeta visą krūvą kosmetikos priemonių, kurių galiojimas jau pasibaigęs, tačiau vis tiek skuba įsigyti naują kosmetikos priemonę. Yra ir tokių moterų, kurios linkę kosmetiką kaupti.

O kokias kosmetikos priemones moterys labiausiai mėgsta ir kokių priemonių turi daugiausiai, o kurių tenka išmesti daugiausiai? Yra moterų, kurios visiškai nenaudoja dekoratyvinės kosmetikos, tačiau tos, kurios naudoja dažniausiai turi tokias kosmetikos priemones: kompaktinė pudra, makiažo pagrindas, lūpų blizgesys ar lūpdažis, blakstienų tušas ir juodas akių kontūro pieštukas. O didžiausias favoritas – lūpų dažai. Įvairūs lūpdažiai ir pradėjo dekoratyvinės kosmetikos erą, todėl raudonas lūpdažis dar vadinamas kosmetikos klasika.

Dažniausiai kompaktinės pudros ir makiažo pagrindo reikia vienos pakuotės, blakstienų tušo taip pat, tačiau lūpų dažų, blizgesių, pieštukų ir šešėlių moterys turi dešimtimis, nes esant skirtingai nuotaikai ir atrodyti norisi skirtingai, todėl lūpų dažų ir akių vokų šešėlių moterys turi daug. Natūralu, kad ne visos moterys kasdien naudoja lūpų dažus ir akių vokų šešėlius, todėl jie naudojasi ypač lėtai, o kosmetika su pasibaigusiu galiojimu paprastai keliauja į šiukšliadėžę. Todėl nuolatos peržiūrėkite savo kosmetikos krepšelį ir jame esančių kosmetikos priemonių galiojimo laiką. Daugumos kosmetikos priemonių galiojimas skaičiuojamas nuo pakuotės atidarymo dienos, todėl patartina užsirašyti kada pradėjote naudoti vieną ar kitą produktą, taip bus lengva atrinkti kuris kosmetikos produktas jau yra nevartotinas. Niekada nenaudokite jau pasibaigusių galioti prekių, nes jos gali sukelti alergiją, niežulį, bėrimą, sausinti odą ar net daryti žalą Jūsų organizmui. Kosmetika – labai svarbi moters gyvenimo dalis, todėl svarbu kosmetiką tinkamai prižiūrėti, kad ji Jus gražintų.