Automobiliai / Motociklai,  Būstas,  Pirkiniai / Paslaugos

Kraustymo paslaugos: specialus automobilis ir patyrę vyrukai

kraustymo paslaugos„Ką geriau padarys jie, ko nepadarytume mes?“ klausia artimiausi draugai išgirdę, jog jau užsakytos kraustymo paslaugos Vilniuje. Nors kraustymo paslaugas teikiančios įmonės nėra kažkokia naujovė Lietuvoje, tačiau žmonės, kurie realiai nėra kraustęsi, sunkiai suvokia, koks tai sunkus, laiko ir jėgų atimantis darbas. Dažnai reikia daugiau nei gerų norų padėti – dažnai išties reikia profesionalų padėti persikraustyti.

Jokia automobilio bagažinė ar kaimyno minivenas neatstos perkraustymo automobilio. Visų pirma, perkraustymo įmonės dažnai turi skirtingų dydžių automobilius. Tad gerai apsiskaičiavus kiek turto yra, ar reikia pervežti baldus ir kiek jų yra, galima apytiksliai įvertinti kokio dydžio krovininio automobilio reikia, kad viską sutalpinti ir pervežti vienu kartu. Beje, nereikėtų maišyti krovininių automobilių su krovininiais perkraustymo automobiliais. Krovininiai automobiliai, kuriais vežamos prekės į prekybos centrus yra skirti pramoniniam pervežimui paletėmis, neturi priemonių apsaugoti palaidą krovinį.

Nors iš išorės pervežimo automobiliai atrodo kaip įprasti kasdien gatvėje sutinkami automobiliai, tačiau visas išskirtinumas slypi automobilio viduje. Juokaujama, jog tai automobiliai „minkštomis sienomis“. Išties jos „minkštos“, taip apsaugomi vežami daiktai nuo nepageidaujamo daužymosi ar subraižymo. Visi kroviniai krovininiame automobilyje pritvirtinami specialiais diržais prie sienų ar grindų, tad krovinys, nesvarbu kokio dydžio jis būtų, stovi stabiliai. Taip išvengiama rizikos, jog posūkio ar važiavimo per duobes metu kokia nors dėžė su indais nuslys ir nukris.

Kraustymo paslaugos yra ne tik fizinis darbas, tai ir strateginis. Krovėjai įvertina daiktų kiekį, pakuočių dydžius ir sudėlioja į krovininį automobilį viską taip talpniai, kaip tik įmanoma. Viskas yra sukraunama, pritvirtinama taip, jog krovinys atrodo lyg idealiai sudėliotos tetrio kaladėlės. Draugai, kaimynai ar giminės, neturintys patirties ir ribotus išteklius, nepasieks to paties rezultato, kokį pasiekia profesionalai teikiantys kraustymo paslaugas.