Įvairenybės

Kreditai

Dėl kokių mados namų drabužių ryžtamasi imti paskolas?

Kreditai
Kreditai

Jeigu nežinote, kur galėtų būti išleisti jūsų kreditai banko sąskaitoje – tapkite stileiva. Daugybė brangių drabužių jus turėtų jau seniai vilioti iš parduotuvių vitrinų ir žydrųjų kompiuterių ekranų. Tačiau kokios firmos geriausios, kokie stiliaus namai gali pasiūlyti tokias grožybes, kuriomis tikrai nenusiviltumėte, o tik džiūgautumėte, kad kreditai be uzstato taip gerai buvo išleisi? Padedame atsakyti į šį kvailą klausimą, pateikdami apačioje svarbiausių mados namų pavadinimus ir jų aprašymus.

Versači

Šie stiliaus namai tikrai labai prabangūs, ir jeigu jums nesvetimi kreditai SMS žinute ar bet kokia kita forma – tikrai labai greitai galite išleisti pinigus būtent čia. Versači visada siūlo nelabai gražius, tačiau labai madingus drabužius – paprastai tai būna gana klasikinio stiliaus suknelės su labai daug blizgučių. Gali būti, kad tie blizgučiai ir kelia drabužių pridėtinę vertę, todėl jiems įpirkti ir reikalingi kreditai 24 arba net koks 100.

La Coste

La Coste drabužėliai išsiskiria patogumu ir žinoma labai didele kaina. Jų kolekcijose gana lengvai rasite labai gražių treningų, su kokiais net negėda kur nors eiti, nes jie yra pasiūti iš minkštos ir švelnios medžiagos, kokią mėgsta ir Maddona. Kad nusipirktumėte bent vieną tokių kelnyčių klešnę, juks ko gero bus reikalingi kreditai nedirbantiems. Skamba keistokai, tiesa? Taip jau yra su La Coste drabužiais. Kaip ten bebūtų, jeigu nenorite jų treningiukų, tuomet geriau nusipirkite kvepalus, kurie yra ne tokie ir brangūs, ir pardavinėjami net oro uostuose.

Calvin Clain

Šie stiliaus namai labai daug drabužių siuva vyrams, galbūt todėl ir moteriškieji yra tokie panašūs į vyriškus. Tik čia už paprastą kostiumėlį jūs galite paploti apvalią sumelę, kuriai gauti, tikėtina, net bus reikalingi kreditai greiti. Galite nusipirkti prabangų smėlio spalvos, pilką, juodą arba baltą kostiumėlį ir su juo eiti į verslo susitikimus.

Prada

Šis brendas yra seniai žinomas kaip pats prabangiausias. Todėl jums bus reikalingi tikrai solidūs banko kreditai, jeigu norėsite gerai apsirengti iš Prados kolecijos. Čia rasite tikrai labai gražius drabužius – ir paltus, ir šalikus, pirštines, batus, skrybėles, sukneles ir kelnes. Netgi filmas yra pastatytas, pavadinimu „Ir velnias dėvi prada“. Jis užtikrina, kad šie rūbai tikrai brangūs, ir jiems gali būti reikalingi nemaži greitieji kreditai internetu. Tad jeigu pasiruošėte pasipuošti kaip velnias, puiku – Prada jums bus kaip tik.

Dior

Dior garsėja labai dideliais brangių brangenybių kiekiais ant rūbų. Tad tikėtina kad, einant stoties rajonu su Dior šaliku, papuoštu deimantais, jį iš jūsų atims vagys. Kreditai nuo 18 tūkstančių iki pusės milijono gal ir būtų pakankami nupirkti vienai žiemos kolekcijai. Tačiau žinokite, kad jeigu pirksite rūbus iš čia, taid ar papildomi kreditai bus reikalingi ir apsauginiams, kurie vaikščios kartu su jumis ir atmušinės kišenvagius.

Gucci

Jeigu norite dėvėti Gucci, vadinasi, imami kreditai tam, kad galėtumėte nusipirkti labai keistus nenormalius drabužius. Dažnai Gucci kolekcijų pristatymuose pristatomi modeliai, aprengti tiesiog  tik pasirodymui tinkamais drabužiais. Jų kolekcijose taip pat nestinga pompastiškų detalių, už kurias irgi gali būti mokami kreditai. Vis dėlto, dėvėti Gucci dažniausiai yra labai nepatogu ir nepraktiška.

Chanel

Jeigu vis dar nežinote, kaip geriausiai galėtų būti išleisti jūsų pasiskolinti kreditai, jūs vis dar galite nusipirkti nuostabią Chanel suknią, ir su ja eiti į Auksinių gaublių apdovanojimo vakarą. Tiesa, jums dar reikės bilietų į Holivudą, jiems taip pat gali būti paimti kreditai, taip pat jums reikės ir vizos į JAV.