Paskolos

Kreditai verslui

Kreditas verslui gali tapti labai svarbia gyvenimo pamoka, o gal išsigelbėjimu iš finansinio nepritekliaus, jei senai savo galvoje talpinate verslo idėją, kurią norėtumėte išpildyti. Štai keletas patarimų, kuriais galėsite pasinaudoti eidami į banką pas kreditorių. Atminkite, kad jei esate jaunas ir dar nepatyręs verslininkas tam tikrąja to žodžio prasme, privalote pasitarti su specialistais, kreditoriais bei bankininku. Geriau pasidomėti tais bankais, kurie yra susikoncentravę ties jūsų verslo sektoriumi. Pavyzdžiui į statybą, prekybą, gamybą).

Būkite pasiruošęs atsakyti į kebliausius klausimus, kuriuos pateiks bankininkas išduodantis kreditą. Informacija bei pasiruošimas pati efektyviausia derėjimosi kombinacija pasaulyje. Jei savimi pasitikėsite įgysite bankininko malonę bei supratimą, kad deramai rūpinsitės verslo paskola ir neišeikvosite kredito veltui bei nepatirsite nuosmukio. Pasiruoškite pakankamai atsakyti į šiuos klausimus: kiek pinigų norite? Per kiek laiko grąžinsite paskolą? Ką žadate daryti su paskola? Ką darysite jei iš mūsų paskolos negausite ir t.t. Tad atsakykite išsamiai ir aiškiai, kad įtikintumėte.

Kreditai verslui duodami tik komunikabiliems žmonėms. Neparodykite dėl kažko apgailestaujantis ir su neigiamu nusistatymu. Prezentatyviai atrodykite. Leiskite suprasti, kad esate verslininkas. Laužykite liežuvį, kad padarytumėte puikų įspūdį.

Deramai apsirenkite eidami į pokalbį. Privalote atrodyti itin formaliai, kadangi pokalbis dėl verslo paskolos galėtų reikšti kaip pokalbį dėl darbo. Tai itin svarbu.

Nenusivilkite, jei bankininkas jums paskolos nesuteiks. Tai gali atsitikti todėl, jog deramai nepasirengėte atsakyti į užduodamus klausimus: kodėl imate paskolą? Kuriam laikui? Kada grąžinsite? Privalote apginti savo verslo idėją, tam, kad galėtumėte gauti verslo paskolą.