Paskolos

Kreditas

Patogiausias finansinių problemų sprendimas

Kai kišenėse pradeda švilpauti vėjai, o išlaidos neišvengiamos, dažnas susimąsto, iš kur pasiskolinti. Kai vieni renka draugo ar giminaičio telefono numerį, kiti pasirenka išmintingesnį ir patogesnį būdą gauti trūkstamų pinigų. Kreditas yra išeitis iš nepalankių finansinių situacijų. Jį galima gauti greitai, lengvai ir, svarbiausia, anonimiškai.

Sąvokos ir pavadinimai

Kreditas debetas, paskola – nesunku pasimesti finansinių terminų gausoje. Galbūt tai ir yra priežastis, dėl kurios žmonės iki šiol pasitiki „atgyvenusiu“ būdu skolintis iš draugų ir pažįstamų, užuot pasinaudoję kredito bendrovių paslaugomis. Greitas kreditas nėra kažkas naujo. Tai mažoji paskola, išduodama palyginus trumpam laikotarpiui.

Kreditas
Kreditas

Skirtingai nuo paskolų, suteikiamų bankuose, kreditas internetu ar sms žinute suteikiamas itin greitai. Tam, kad pasiskolintumėte, jums neteks laukti ilgose eilėse ar pildyti painių formų, studijuoti sudėtingų sutarties sąlygų. Pakaks prisiregistruoti greitųjų paskolų bendrovės interneto svetainėje, užpildyti virtualų prašymą arba po registracijos išsiųsti trumpąją SMS žinutę su nurodytu tekstu, ir jūsų sąskaita greitai pasipildys pageidaujama suma. Vienintelė sąvoka, kurią turite įsiminti, kad kitą kartą pritrūkę pinigų nepradėtumėte nerimauti, yra kreditas debetas, „mokesčiai“, „įkeitimas“ yra žodžiai, kuriuos galite pamiršti.

Saugus bendradarbiavimas

Negana to, kad jį lengva bei patogu gauti, kreditas ir tai, kas su juo susiję, yra konfidencialus sandoris tarp jūsų ir bendrovės. Jei nenorite, kad kas nors sužinotų apie jūsų finansinius sunkumus, išmintinga būtų nesiskolinti iš pažįstamų. Mažųjų paskolų bendrovės paskolins jums be jokių papildomų klausimų. Kreditas internetu ar kreditas sms – tai saugu, patikima, anonimiška. Jūsų duomenimis naudosis tik bendrovė, nors operacijoje dalyvaus ir bankas, kuriame turite asmeninę sąskaitą. Kredito formos, kurias būsite paprašyti užpildyti kaskart sumanę pasiskolinti, yra būtinos tam, kad bendrovė įsitikintų, jog esate sąžiningas klientas ir naudojatės savo vardu bei banko sąskaita. Simbolinis registracijos mokestis, kurio išvengti greičiausiai nepavyks, irgi yra formalumas, patvirtinantis jūsų tapatybę. Nėra pagrindo nerimauti. Kai kuriose bendrovėse išduodamas ir kreditas be registracijos mokescio. Ši nuolaida ypatinga tuo, kad sutaupo laiko, tačiau paslaugos kokybė, su mokesčiu ar be jo, išlieka ta pati.

Sąlygos

Nors kreditas yra išduodamas paprastai, vis dėlto bendrovės kelia minimalius reikalavimus potencialiems savo klientams. Pavyzdžiui, pasiskolinti sumanęs asmuo turi būti jau sulaukęs pilnametystės, pilnateisis Lietuvos Respublikos pilietis. Jei esate nedirbantis, greičiausiai mažosios paskolos gauti nepavyks. Papildomas reikalavimas nurodo ir asmens skolų praeityje neturėjimą. Visos šios sąlygos – mažų mažiausia, ko kredito bendrovė turi teisę tikėtis iš savo klientų.

Ypatinga paslauga

Svarbu tai, kad nusprendę sekti mažųjų paskolų bendrovių naujienas, galite suskubti pasinaudoti ypatingais pasiūlymais. Pavyzdžiui, kreditas be uzstato leis pasiskolinti be papildomų įsipareigojimų, kreditas be palukanu – nemokama greitoji paskola, paprastai suteikiama naujiems klientams, kaip paskatinimas bendradarbiauti ateityje. Šios akcijos – galimybė „užpildyti asmeninio biudžeto skylę“ be papildomų mokesčių, galinčių apsunkinti grąžinimo procesą. Tačiau ir čia kredito bendrovės užbėga už akių, siūlydamos palankiausias grąžinimo sąlygas. Greitas kreditas, paprastai išduodamas laikotarpiui iki pusės metų, gali būti grąžintas ir vėliau, jei klientui taip patogiau. Mažoji paskola, skirtingai nei kreditas bustui, dažniausiai yra išduodama nedidelei pinigų sumai, tad ir laikas, per kurį bendrovė tikisi susigrąžinti, ką paskolino, yra trumpesnis. Vis dėlto, galimas sąlygų keitimas leidžia koreguoti sandorį taip, kad nei viena pusė nenukentėtų. Jei nuspręstumėte atidėti kredito grąžinimo laiką, būsite paprašyti už tai šiek tiek sumokėti. Tai sąžiningo bendradarbiavimo pavyzdys, kai kreditas suteikiamas mainais į sąžiningą jo atidavimą.