Paskolos

Kreditas internetu – kodėl jis tapo toks populiarus visuomenėje

kreditas internetuInternetas – vis populiarėjanti bendravimo ir informacijos paieškos priemonė, kuria pasaulyje naudojasi vis daugiau žmonių. Vis daugiau įmonių ir įstaigų jungiasi į tarptautinį interneto tinklą ir savo paslaugas siūlo klientams. Vis dažniau galima išgirsti sakant „jeigu jūsų nėra internete, jūsų nėra visai“. Tad ir bankai bei kredito bendrovės persikelia į interneto erdvę ir siūlo tokias paslaugas kaip kreditas internetu. Tai ne tik greitas, bet ganau saugus ir patogus būdas greitai pasiskolinti pinigų net neišėjus iš namų.

Tokie kreditai teikiami asmenims, sulaukusiems 18 ir daugiau metų. Kai kurios bendrovės pareikalaus, kad kreditą imantysis būtų vyresnis nei 21 ar 23 metų. Kreditas internetu teikiamas tik Lietuvos piliečiams, tad jei pinigų skolintis norės užsienio pilietis, jam to padaryti nepavyks. Žinoma, jei lietuvis gyvena užsienyje, tačiau turi sąskaitą viename kuriame nors Lietuvos banke, kreditas jam taip pat bus suteiktas. Imantis kreditą turėtų būti dirbantis ir gauti pastovias pajamas – algą, stipendiją, pašalpą ir pan. kai kurios bendrovės teikia kreditus ir pensininkams, tačiau ne visos. Pirmiausia bus įvertintą, ar žmogus, besiskolinantis pinigų, laiku sugebės grąžinti reikiamą pinigų sumą, t. y. kas mėnesį sugebės išgyventi iš pajamų, kurios liks grąžinus kreditą.

Žmonės, kurie skolinasi pinigų, turėtų skolintis atsargiai – dažnai atsitinka taip, kad žmogus tampa nebepajėgus grąžinti skolų. Taip pas ātrie kredīti netinkamas tiems, kurie šiuo kreditu nori padengti kitas skolas. Beje, daugelis bendrovių siūlo kreditus internetu pirmą kartą paimti nemokamai. Tai būdas pasiskolinti pinigų prireikus ir galimybė juos grąžinti nemokant jokių palūkanų. Tačiau reikėtų įsidėmėti, kad pinigai skolinami tik 30 dienų, ar netgi trumpesniam terminui, tad jei laiku negrąžinsite pinigų, bus priskaičiuotos palūkanos. Ir suma, kurią galima skolintis pirmą kartą, nėra pati didžiausia, nei skolinantis paprastai, t. y. nebe pirmą kartą. Pinigų suma svyruoja nuo 100 Lt iki 2000 Lt, išimtiniais atvejais gali būti ir kiek didesnė.

Kreditai internetu priskiriami trumpalaikių kreditų kategorijai, vadinasi, skolinamai nuo 1 iki 24 mėnesių terminui. Tai nėra įprastos paskolos, kai skolinamai nuosavam namui, būstui ar sklypui. Kreditas internetu priklauso taip vadinamųjų vartojamųjų kreditų kategorijai, kai prireikia pinigų automobilio remontui, vaistams, neatidėliotinai kelionei, sumokėti už mokslą ir pan. Tiesa, imti šio kredito nereikėtų poilsinėms kelionėms, naujam automobiliui įsigyti, puotoms, vestuvėms kelti ir pan., nes investicija tiesiog neatsipirks, o palūkanos bus pernelyg didelės, tad kartais verta paieškoti ir alternatyvių skolinimosi būdų. Kreditai internetu – tai greitieji kreditai, kai pinigai į sąskaitą ateina vos per kelias akimirkas tad nereikės vykti į banką, užstatyti turimo turto, kurtis naujų sąskaitų kituose bankuose ir ilgam laikui įsipareigoti kuriam nors bankui.