Paskolos

Kreditas – kai reikia pinigų

Ištuštėjusi piniginė ir nulius rodanti banko sąskaita nedžiugina nieko, ypač jei dar atlyginimo laukti ilgai, o ant nosies kabo nauji pirkiniai, remontas ar kelionė. Šioje ir panašiose situacijose gali pagelbėti kreditas.

Kreditas įprastai suteikiamas dirbantiems ir 18 metų sulaukusiems asmenims, kurie neturi sudėtingų finansinių problemų (didelių įsiskolinimų, vengimų mokėti paskolas ar mokesčius), todėl kreditą gauti nėra sudėtinga.

Daugeliui žmonių kreditas yra vienintelė išeitis iš beviltiškos situacijos, net ir kalbant apie būtiniausius produktus, tokius kaip maistas. Ypač dažnai kreditas gelbsti žmones šaltuoju metų laiku, kuomet išlaidos būsto šildymui ir kitos komunalinės paslaugos viršija gaunamas pajamas. Tol, kol situacija nepasikeis, o daugelis produktų brangs, tol žmonės gelbėsis kreditų pagalba. Ir tai nėra taip jau blogai, kaip bandoma sudaryti įspūdį iš šalies.

Imantiems kreditą pirmąjį kartą nėra taikomos labai didelės palūkanos, o tam tikrų akcijų metu palūkanos visiškai nemokamos, tai yra, kokio dydžio kreditas yra paimamas, tokią pat sumą ir reikia grąžinti. Tai yra labai patogu tiems, kurie pritrūko nedidelės sumos pinigų pirmąjį kartą ir galbūt ateityje greitu metu nebesiskolins. Tai leidžia naudotis pasiskolintais pinigais be jokių nuostolių.

Nors kreditas yra labai patogus ir geras būdas turint šiokių tokių finansinių problemų, tačiau juo piktnaudžiauti nerekomenduojama. Ne mažai atveju gera nedidelio kredito idėja tampa didele našta silpnos valios, pirkiniams atsispirti negalintiems žmonėms,